Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor élhetek levásárlási/v...

Ilyenkor élhetek levásárlási/visszafizetési joggal, vagy csak szervizre adhatom le?

Figyelt kérdés
Vettem 10 napja egy ventilátort, drágábban mint ahogy terveztem. Csak esténként használtam, de mivel most lehűlt az idő, 2 napig offon volt. Este bekapcsoltam mert újra meleg lett, 2 gyengébb fokon hangosan rezonál és ha ki van kapcsolva nyivákol az áramkör, mint ha el lenne szállva az egyik kondenzátor. Ha leadom nekik szervizbe akkor az lesz vagy 1 hónap is, mire visszakapom, főleg így a közelgő karantén miatt is. Nyár végén nem sok hasznát veszem, ugyanilyenre cserét meg nem szeretnék, nem túl biztató ez a noname márka ami ilyen gyorsan beadta a kulcsot.

2020. júl. 21. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kérdezd meg az ügyfélszolgálaton mit lehet tenni ilyenkor. A Mediamarkt általában tök normális, nem szoktak kötekedni, vissza is kaphatod a pénzed de levásárolhatod ha jól emlékszem.
2020. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!