Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két hete vettem egy cipőt a...

Két hete vettem egy cipőt a Deichmannban, max vagy ötször volt rajtam a cipő, de már tönkre is ment szinte. Ilyen esetben mit csinál vele a Deichmann?

Figyelt kérdés

Idáig minden cipőm jó volt, amit onnan vettem, de ez szörnyű...

A cipőm mindkét sarka válik lefele és az alján elől az a "gumiszerűség" is jön lefele, és annyira gyenge rajta, hogyha rálépek egy kis kavicsra még bele is ragad, és ott marad a kavics helyén a pici lyuk.

Le lehet vásárolni az árát, vagy mit csinálnak ilyenkor?



2016. nov. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém dettó 2 hét alatt ment tönkre. Visszavittem, megjavították. 5 nap múlva ismét tönkrement. Megint vissza kell hogy vegyék.

Vagy megjavítják, vagy kicserélik, attól függ, hogy nekik melyik éri meg jobban. Levásárolni csak akkor lehet, ha nem tudják/ nem éri meg nekik megcsináltatni, és nincs már abból a szériából.

Tanácsolom, hogy légy udvarias, mikor visszaviszed (Ez azért mégis csak rajtuk múlik!).

Sok sikert!

2016. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy csak megragasztják, ahol le van válva és kész. De ahogy nézem olyan rosszul van az egész csizma megcsinálva, hogy utána meg máshol fog leválni... Szerinted ha ezt igy megmondom nekik akkor levásárolhatom? Mert szerintem ez a fajta csizma mind igy van megcsinálva... :(
2016. nov. 27. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Az eladóktól is sokk függ. Egyszer volt gondom egy bakanccsal, első használatkor elkezdtek kiszakadni az akasztós fűzőtartók. Maga az eladó mondta, hogy ez valószínűleg másiknál is így lenne, vagy levásárom vagy visszakérem a pénzt. Vettem egy párezerrel drágább bőrcipőt.
2016. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit off,de kérhetnék egy linket az emlíett csizmáról?

Csakhogy véletlenül se járjak így..

Barátnöm egy drágább börcipöt vett, tönkrement 2 hét alatt, visszavitte, neki bevizsgáltatták és közölték,hogy nem a rendeltetésének megfelölen használta...

Egyre gatyibb a Deichmann :(

2016. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Jelenleg megcsinalják, szerencsére nagyon kedvesek voltak az eladók.

2016. nov. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!