Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ZARA ruha visszavétel -...

ZARA ruha visszavétel - pénzvisszafizetés, levásárlás?

Figyelt kérdés

December közepén vettem a Zarában egy kabátot. Az üzletben próbáltam, tökéletes volt a méret. Itthon levágtam a címkéjét, hogy másnap fel tudjam venni.

Másnap reggel elindultam dolgozni, viszont úgy nagyjából negyed óra után elkezdte irritálni a kabát belseje a bőrömet (a nyakamat és a karomat). Ilyen szőrmés poliészter bélése van. Hazamentem és felvettem inkább a régi kabátomat, ezt meg elraktam a blokkjával és a címkéjével együtt, hogy majd az ünnepek után visszaviszem.

Ma mentem vissza az üzletbe és jeleztem a problémát a kasszánál, de nem vették vissza, mert "már hordtam és így nem tudják már eladni". ???

Teljesen újnak tűnik, hiszen csak 20 percet volt rajtam. Annyi, hogy a címkéje le van vágva, de hát ebből nem szoktak problémát csinálni a többi üzletben... Pl. a Van Graaf-ba vittem már vissza ruhát a vásárlás után 3 héttel, címkével levágva, és simán visszafizették. C&A, H&M szintén.


Mit tegyek szerintetek, próbáljam meg holnap egy másik üzletben?

Illetve mondjam inkább azt, hogy ajándékba kaptam és nem jó a méret? Azzal ba.sztam el, hogy elmondtam hogy negyed óráig rajtam volt az utcán?



2019. dec. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Igen, azert hajtottak el mert mondtad, hogy hordtad. Vidd be, mondd, hogy ajandekba kaptad, de nem tetszik. Nem tudom, hogy visszaadjak a penzt vagy levasarolhatod, de el kell, hogy fogadjak. Azt szerintem ne mondd, hogy rossz meret, mert akkor adnak egy mas meretet majd, ha van meg a kabatbol.
2019. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az elozo hozzaszolo irta. Zaraban dolgozom, vidd el egy masik Zaraba (barhol Mo-n belul) es azt mondd, hogy ajandekba kaptad de nem all jol/nem a te stilusod stb
2019. dec. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, most voltam és visszafizették.
2019. dec. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!