Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most érvényben van a közterüle...

Most érvényben van a közterületen való legalább 1,5 méteres távolságtartás?

Figyelt kérdés

Vasárnap jártam Tihanyban és 3x majdnem fellöktek, szó szerint taposták egymást az emberek. Maszk persze senkin sem volt.


Én meg naivan azt gondoltam, hogy most sokkal "lájtosabb" lesz a tömeg.



2020. júl. 24. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mért lenne?
2020. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Vasárnap jártam Tihanyban és 3x majdnem fellöktek, szó szerint taposták egymást az emberek. Maszk persze senkin sem volt."


Az utcán nem volt maszk? Nem jelentetted Fel?Ezek szerint Te az utcán is hordod?!

2020. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint Te az utcán is hordod?!"

Tömegben igen.

Asztmás vagyok alapból, szóval nekem marhára kell vigyáznom. Aug közepétől kezdve amúgy is maszkot hordok mert parlagfű-allergiám is van. Idén végre nem fog mindenki hülyének nézni érte.

2020. júl. 24. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki lehet hogy nem, de én például maszk nélkül már így írás alapján is annak nézlek.
2020. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Most érvényben van a közterületen való legalább 1,5 méteres távolságtartás?"


Javasoltnak az, bár nem figyelnek rá sokan, sôt ez a tômegközlekedésen is kivitelezhetetlen, bár ma még Budapesten tünci is lesz. 😂

2020. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!