Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A TASZ oldala szerint a...

A TASZ oldala szerint a rendőr nem ellenőrzi tényleg boltba megyek-e. Valamint a lényeg a távolsági távolságtartás betartatása lenne. Ezek szerint boltba ellehet utazni másik városba?

Figyelt kérdés
Természetesen húsvét után. Teszem azt elmegyek a legközelebbi nagyvárosba. Ha egyedül odasétálok is megbüntethetnek? Olyat nem olvastam hogy csak a kisvárosunk putris drága CBA-jába lehet utazni.
2020. ápr. 11. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy pl. Fehérváron 10 méteres távot kell tartani, és akkor a fakabát, hogy ellenőriz, mert gondolom rá is vonatkozik a 10 méteres távtartás.
2020. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez csak a húsvéti időszakra van. Bár tényleg érdekes ez az egész.

Amúgy olyat is ír a TASZ hogy vízparti helyre ha betartjuk a szabályokat utazhatunk is. A tömegközlekedés most tök üres. Szóval az eljutás sem gázosabb.


Nehezen képzelem el hogy a vízparton egyedül akár maszkban ügyelve a távolságra sétálok a boltba majd engem büntetnek meg. Amikor lehet hogy tőlem 5 méterre 5-6-an bratyiznak egymással.

2020. ápr. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!