Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon a bűncselekmény...

Magyarországon a bűncselekmények mekkora része megoldatlan?

Figyelt kérdés
Magyarországon a betörések, lopások hány százalékát sikerül megoldani, illetve mekkora résznél állnak kitárt karokkal a nyomozók, hogy nincs tettes?

2020. júl. 25. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor járok a rendőrségen, behívnak tanúskodni tanúkihallgatásra. Nagy részük felderitetlen marad.
2020. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Sok mindent láttam már ott. Jönnsk mennek a kollégák ott, mindig mondják, hogy ez sem lett megoldva stb, onnan hallom.

Már behunyt szemmel alátudom írni a jegyzőkönyvet szinte, tudom, hogy hol kell, nevem felett, lap alján mindenhol. Már mondták is, hogy "tudja, hogy hol kell aláírni". Ismernek.

2020. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani.
2020. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 hogyhogy annyit jársz a rendőrségre? Amúgy elég szomorú ha a nagyrészük nem lett meg.
2020. júl. 25. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok Idéztek tanúmihallgatásra és menni kellett.


Hétfőn is voltam, februárba is tavaly is, azelőtt is.

2020. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzánk is törtek már be, alkatáról fel lehetett ismerni mégsem tudták rábizonyítani
2020. júl. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!