Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy viselkedjek a tárgyaláson?

Hogy viselkedjek a tárgyaláson?

Figyelt kérdés
Gyermekelhelyezési per lesz. Apuka elég masszív és karakán természet, nagyon diplomatikus bizonyos helyzetekben. Én viszont kissé nyámnyila. Attól félek, hogy a beszélőkéje miatt komolyabb embernek nézik és szimpatikusabb lesz a bírónak. Azt olvastam, hogy fontos az összetett, logikus érvelés, de ez nekem nem mindig megy sajnos, sokszor alap dolgok megfogalmazásán is gondolkodnom kell. Plusz ha ott még izgulni is fogok akkor az hab lesz a tortán. Van még jó pár hónap. Tudtok ajánlani valamit vagy valakit? Egy könyv pl ami a beszédkészségen segít. Köszönöm
2020. júl. 27. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell beszélned semmit, ahogy az Apának se kell. Azért van az ügyvéd, hogy beszéljen.
2020. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!