Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most mit tudok tenni hogy ne...

Most mit tudok tenni hogy ne forduljon elő újra?

Figyelt kérdés

Még tavaly történt, most zárult le az ügy eredménytelenül. Decemberben, munkából hazafelé egy parkon keresztül mikor sétáltam hazafelé megtámadott valaki. Nem szexuális erőszak volt, hanem sima rablásnak minősítették mert csak a pénzemet akarta (ami szerencsére nem volt nálam sem kártya). Sikerült tökön rúgnom és elmenekülnöm, mikor már biztonságban éreztem magam azonnal hívtam a rendőröket. Átnézték a parkot de nem találták meg a támadót és a városban is a járőröket de ők sem találtak fura alakot. Személyleírást nem tudtam róla adni mivel nem volt azon a részen világítás és símaszk volt rajta, csak a ruházatát tudtam megmondani az alapján sem találták, a közelben lővé térfigyelők alapján sem, panelos övezet gondolom a forgalmasabb helyeket kerülve "felszívódott" vagy a közelben lakott ki tudja.

Nemrég lezárult a nyomozás, hogy "ismeretlen a tettes". Nehezen tudom feldolgozni hogy ez a szemét szabadon mászkál és akárkivel újra megteheti. Hogyan tud ez előfordulni, hogy nem tudják előkeríteni? 5-7 perc alatt kiértek a járőrök, de nem is tudom elképzelni hogy a többi meg nem nézte közben át a várost?

Történt mással is már ilyen, hogy egy ismeretlen megtámadta és mintha a föld nyelte volna el? Azon kívül hogy a nyílt utcán megyek azóta valami ötletetek van ha újra megtörténne?



2020. aug. 11. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát hogy találják meg, "símaszk volt rajta" leírás alapján?

Nagyon szomorú,hogy ez történt veled- az viszont jó, hogy nem súlyosabb. (többszörös gyilkosokat sem találnak meg néha!)

Próbáld meg feldolgozni a traumát, lehet, hogy lélekgyógyász segítségét is kellene kérned.

2020. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És nyomkereső kutyák ilyenkor miért nem használnak? Vagy azt csak súlyos esetekben?
2020. aug. 11. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
kisváros?
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Nem, nagy. Vagy inkább átlagos, 70 ezres lakos. Bocsi nem szeretném elárulni melyik. 80%-ban panelházak.
2020. aug. 11. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sajnálom ami veled történt. Én az ilyet szétverném ha tudnám ki az. Ültem is már sajnos önbíráskodásért, ezért már kicsit visszafogtam magam. Egy időben ez volt a hobbim. Vannak felszereléseim is: dobókések, erős kötelek, baseball ütők, stb. Meg van egy olyan kinyitható köpeny szerű cuccom amivel letudok szökkenni nem túl magas épületekről anélkül, hogy megsérülnék. Külföldön vettem nem volt olcsó. 32/F
2020. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Neurotech ***** válasza:
55%
#5 Szerintem ez most itt senkit sem érdekel, hogy milyen ügyes és bátor vagy. Kérdező nem Tatabánya? Csak mert azzal inkább segítenél a többieknek ezzel.
2020. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem, nem Tatabánya. Ott is volt már ilyen?
2020. aug. 11. 22:05
 8/12 Neurotech ***** válasza:
Gondolom ez már mindegyik magyar városban megtörtént nem egy kirívó eset.
2020. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy rendőrkutyával miért nem nyomoznak utána? Úgy meglenne.
2020. aug. 11. 22:13
 10/12 Neurotech ***** válasza:
Hát nem tudom, rendőrségnél jártál, tehát tőlük nem kérdezted meg?
2020. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!