Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kívülről a házat levizelték...

Kívülről a házat levizelték kandúrok. Mit lehet tenni, hogy ilyen ne forduljon elő többször?

Figyelt kérdés

A bejárati ajtót is lepisilték, azt le tudjuk mosni klóros fertőtlenítővel, mert ott terasz van, de a házfalat nem, mert azelőtt kert van növényekkel.


Amikor szellőztetnénk, bejön a macskahúgyszag. :/


Kutyát nem szeretnénk tartani, de úgy látom, hogy a macskáknak az amúgy sem lenne akadály.


Van valami, aminek pl. a szagát nem szeretik a kandúrok?



2019. aug. 7. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hígított ecettel, citruslével locsoltam körbe mindent, azóta nem járnak ide.

Egyébként ecettel szoktak felmosni akkor is, ha a kölyökkutya bepisil a lakásba, mert az taszítja.

2019. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állateledeleseknél vannak ilyen macskariasztó sprék erre a célra, de nem tudom mennyire hatékonyak.
2019. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tieitek a macsekok? Ha igen, akkor ivartalanítás. Ha nem (és tudod hogy kié), akkor beszélni kellene a gazdival, hogy oldja meg a problémát valahogy, mert ebből neked anyagi károd származik.


A sprék semmit nem érnek, röhögnek rajtuk a macskák. Próbáld meg az ultrahangos macskariasztót!

2019. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ultrahangos sem ér semmit, sajnos saját tapasztalatom. A vizet viszont nem szeretik, valami vízpermetezős macska riasztó rendszert kellene összerakni.
2019. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Olyan létezik? 😲 nálunk a szomszéd macskái a veteményesembe járnak át szarni rendszeresen és már nagyon unom.
2019. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mozgásérzékelős kerti locsoló. Macsek arra jár beindul a spricc.
2019. aug. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Futtass végig tüskés növényzetet.Nem hülyék,nem fognak bele menni.Távol tartod a lakás falától őket és felettébb mutatósak nyáron.Például a Rózsa.

Jó,helyette lehet,hogy lesz méhecskéd,de azt egy szúnyog háló kint tartja.


Veteményesre tegyetek madár vagy tyúk hálót.Nem kerül sokba,fel kell elé és felé keríteni.


Mozgás érzékelős vízpermetező.Ez drága megoldás,nem is kicsit.De hatásos.


Szagok: Fahéj,Menta,Fokhagyma,Levendula,Bors kiszórva

Felvizezed a talajt vagy vársz egy esőt és jól elterjed a szaga a ház körül.

2019. aug. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok ötletet! A kérdés kiírása előtt esélytelennek láttam a helyzetet, de most már nem! Kösziii!!! :-)
2019. aug. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!