Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan ha én valakit...

Létezik olyan ha én valakit én feljelentek mert a saját lakásomban rám támadott! És én ezek után feljelentettem, és már a szembesítésen is túl vagyunk! Hogy megszüntetik az eljárást és engem mint sértettet nem értesítenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik,sőt ennél még cifrább dolog is létezik.
2010. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A mai jogszolgáltatási iparban? Hogyne....
2010. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állam nem tud megvédeni, ezért Szent István törvényeit kellene bevezetni.


Ha himnemű vagy tarts egy baseball ütőt a lakásod előtt, elérhető helyen és intézd el személyesen. Önvédelmet a törvény kevésbé bünteti.


Egyébként a mai rendszerben minden létezik.

2010. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is voltam így,saját lakásomban rám támadtak,lefújtam gázsprével hogy hatástalanítsam a fickót aztán feljelentett,mivel fizikailag nem bántott (mivel megelőztem azzal hogy lefújtam) ezért én voltam a vádlott és 1 év próbárabocsájtást kaptam testi sértés volt a vád.
2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!