Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt írta rám egy fórumban egy...

Azt írta rám egy fórumban egy tag ,hogy csaló vagyok,de nem vagyok az ,tisztességes ember vagyok. Ez becsületsértés vagy rágalom,fel jelenthetem,büntetendőt követett el?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Ó, kisapám, amiket már nekem itt írtak főleg a balliberális prolik, az alapján egyfolytában csak rendőrségre, meg bíróságra járhatnék...

Sz@rd le az ilyeneket, sokkal többre mész!

2020. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
49%

#1

Ó, kisapám, amiket már nekem itt írtak főleg a jobber nácik, az alapján egyfolytában csak rendőrségre, meg bíróságra járhatnék...


Sz@rd le az ilyeneket, sokkal többre mész!

2020. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
2# jó látni , hogy ide még papagájok is írogatnak 😂😂😂😂
2020. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most tisztázzuk, azt írta az illető, hogy:

a, Pajkosponi12 egy büdös csaló, ne higgyetek neki!

vagy

b, Vigyázzatok, mert Kis Géza xy települési lakos xy módon próbál meg pénzt kicsalni idős emberektől xy ürüggyel!

Csak mert nagyon nem mindegy. Utóbbi, ha valótlan, akkor büntethető, az első nem.

2020. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt írta,hogy


"kamu profilja van és áll regisztrált és egy csaló"


Ezt írta ki rólam egy jó sűrűn látogatott fórumba.

Sokan lássák.

2020. aug. 19. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
előbb mutasson fel bizonyítékot aztán beszélhet.. Aki bizonyíték nélkül is elhiszi ezt az nyilván kb 9 vagy 8 éves vagy kevesebb.. Azokkal meg ne foglalkozz :D
2020. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszön a hasznos válaszokat.
2020. aug. 19. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kérdésedre válaszolt ilyesmivel, akkor jogilag nem követett el becsületsértést, mivel nem úgy tette, hogy téged bárki beazonosíthasson (hacsak nem írtad bele a kérdésbe a nevedet vagy ilyesmit). Vigasztaljo az a tény, hogy tényleg nem ártott a becsületednek, mert 1. senki sem hiszi el neki, 2. senki sem tudja, hogy konkrétan kiről mondta ezt.
2021. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!