Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megtámadnak hagyjam inkább...

Ha megtámadnak hagyjam inkább magam megverni vagy inkább védekezek?

Figyelt kérdés

Pár napja megfenyegetett pár (nem az idén nyáron barnult) törzstag (a dögösök), hogy ha elkapnak akkor megvernek. Ez akkor volt mikor azt mertem nekik mondani, hogy legyenek szívesek ne dobálják szét a ház előtt, meg be az árokba az energia italos dobozt, a kólás dobozt, a Marlboro-s cigis dobozokat meg a Topjoy-os üveget, mert be lesznek jelentve az önkormányzatnál és a rendőrésgen, hogy minden ház előtti fűnyírásom előtt, takarítanom is kell (utánnuk).

Erre megfenyegetett a csapat, hogyha ezt a bejelntést meg merem tenni akkor megvernek, meg mostmár amúgy is vígyázakk, hogy bemertem szólni nekik, mert, ha összefutnak velem az utcán akkor is számíthatok rá, hogy megvernek.

Most ott tartok, hogy nem igazán merek, kimenni a házból...

Mit tegyek? Ezek örökre megjegyeztek a beszólásomért...



2020. aug. 27. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdés is egy elmebeteg már.Legalább megvan a színvonal itt a gyakorikerdeseken szokásosan...Persze hagyd magad megverni,tartsd oda a másik orcádat is.Lehetőleg kérd meg őket,hogy cipőtalppal is rúgjanak pofán.Ez is egy kitalált dolog lehet,jelentem ezt is a moderátoroknak.
2020. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs náluk határ. Tőlem lopni akartak a mozgólépcsőn, kihúztam a kezét a táskámból, és annyit merészeltem mondani, hogy nem szeretem, ha lopnak tőlem.

Erre: feljelentenek a rendőrségen rágalmazásért.

Nem tudom, miként lehet őket kezelni, nevezni, az állatok magasrendű, intelligens lények hozzájuk képest. Egy külön faj.

Én biztos tennék feljelentést, felvenném, ahogy fenyegetnek, és amíg intéződik az ügy, albérletben húznám meg magam más környéken. Talán kellene járjon valami védelem is neked ebben az esetben.

2021. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem érdemes velük felvenni a harcot. Úgy járnak a börtönbe, mint más a wcre. Egyáltalán nem szégyen, nem is számít nekik. Benne van a pakliban, mint az, hogy időnként elromlik a kocsi.

Nekik semmit sem számít az, ha téged megnyomorítanak vagy megölnek. Egy pszichopatával kikezdenél? Valószínüleg nem.

2021. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!