Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megerőszakoltak, a rendőrség...

Megerőszakoltak, a rendőrség tehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Egy hónappal ezelőtt mikor mentem haza a buliból megerőszakoltak az utcán. Nem hatolt be, tényleges nemi erőszak nem történt, mert erőmön felül ellenáltam. A rendőrség azt mondta nem tudnak semmit tenni, nincs nyom amin elindulhatnának, és azt mondták fogadjunk magánnyomozót az talán kideríti. Hálistennek nem vagyunk szegények, van pénzünk csak nem tudom hogy van-e értelme? Korábbi bejegyzésekben láttam hogy valaki ajánlotta őt: [link] de nem tudom hogy foglalkozik-e ilyen ügyekkel?! Egyáltalán van valami értelme? Könyörgöm segítsen valaki, nem akarom ezt annyiba hagyni, lehet hogy legközelebb is megteszi egy gyengébb lánnyal... :((( Tudom hogy rossz helyen van a kérdés de kérem aki tud adjon tippeket!
2010. aug. 5. 19:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
85%
Mi honnan tudhatnánk hogy foglalkozik-e ilyesmivel? Ott van a Magánnyomozó menüpont alatt az elérhetősége, hívd fel! Amúgy nagyon sajnálom ami veled történt :(
2010. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
32%

Elég rosszul hangzik meg néz ki ez az oldal!!!!!!!!!

Szerintem ez nem megoldás!

2010. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
41%
Erre nem lehet mit tanácsolni, bocsi! De egy igaz, nem itt kéne erre a kérdésre választ várnod!
2010. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

most akkor megerőszakolt vagy csak probált?

ha láttad az arcát,akkor egy jó grafikus (rendőrségen is van ilyen),rajz róla,és kipalkátolni,hátha valaki ráismer...

aztán két jóerőben lévő barát meglátogathatja...


ha nem láttad az arcát,akkor nem tudsz sokmindent tenni

2010. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
nagyon jól teszed ha nem hagyod annyiban,ha megteheted anyagilag akkor kerittesd elő az a szemetet,nehogy tényleg mással is megtegye és ezzel örökre lelki nyomorék legyen a következő áldozata,sajnálom ami veled történt remélem azért sikerül túllépned,még jó h nem tudta véghezvinni,ha előkerül neked is könnyebb lesz majd
2010. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Tényleges behatolás nem történt, de ettől még ezt is erőszakolásnak hívják! Amúgy próbáltasd meg te lerajzoltatni valakit aki a korom sötétben neked támadt és dulakodtatok ilyen lelkiállapotban!!! Kérem csak komoly emberek válaszoljanak!
2010. aug. 5. 20:01
 7/46 anonim ***** válasza:
50%

ilyet nem mond a rendőrség, hogy nincs nyom amin elindulnánk

Akkor ha most megszurkáltak volna késsel akkor sincs nyom és nem történt semmi?

Van személyleírás, lehet kezdeni tanuk felkutatását a környéken, kocsmákban, itt ott amott.


Kamu.

2010. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
milyen ruhában volt kb? milyen magas volt kb? milyen testalkat? koszos büdös hajléktalan volt? fiatal erős?
2010. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy van személyleírás??????? És miért pont a kocsmákban kéne keresgélni? Ne haragudj de te hány éves vagy? NEM KAMU! Isten ne adja hogy neked is ilyeneken kelljen keresztül menned!
2010. aug. 5. 20:03
 10/46 anonim ***** válasza:
77%

az vagyok aki a lerajzoltatást javasolta



miskolc avason laktam jóideig...országszerte hire van ezen résznek


és igen,probált már meg megerőszakolni ill kirabolni is nemtul fehér emberke...gázsprét hordok magamnl,igy nem sikerült neki..és igen,volt annyi eszem,hogy megnézzem,és csak utána fussak...


kamu

2010. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!