Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A maszkviselés hiánya miatt...

A maszkviselés hiánya miatt lehet most bírságolni?

Figyelt kérdés
... mert a Sparban rajtam kívül senkin sem volt, szekus, eladók az orruk alatt hordták. Helyi járaton jó, ha 4 emberen volt az amúgy tömött buszon, a 4-ből is csak én hordtam szabályosan.

2020. szept. 2. 10:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert ez a kiba*szott szabály, hogy a pofádat el kell takarni, érted? :)


Kit érdekel, hogy nem tudod megoldani, mert akkora szerencsétlen vagy?

2020. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miert a kifogasokat keresi mindneki? Ha nincs nalad maszk, nem mesz be. Vagy keresel egybolyan ruhadarabot, ami szepen eltakarja a szad es az orrod.
2020. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azóta, hogy megszűnt a kijárási korlátozás és kötelezővé tették a maszkot bizonyos helyeken, azóta büntetni lehet érte, ha nem hordja ott az ember, ahol kötelező. Ez nem új dolog, már június óta így van. Az, hogy mennyire van értelme, azt meg hagyjuk... Ha nem lenne kötelező, 1 millióból kb. 2 ember hordaná.
2020. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudsz erre példát mondani, hol bűntetik, vagy hol raknak ki a boltból, ha nincs rajtad?
2020. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megtörtént eset mifelénk, a rendőr az ajtóban várja a boltnál a vásárlót, akin nincs maszk és büntetnek, mint a huzat. :)
2020. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
"mifelénk" az merre van? Itt a rendőrök is maszk nélkül jöttek be vásárolni a lakótelepi nonstopba...
2020. szept. 5. 22:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun.
2020. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jár a bírság.
2020. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!