Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki volt már börtönben:...

Aki volt már börtönben: mesélne róla, hogy milyen az élet bent?

Figyelt kérdés

Üdv! Nagyon érdekel a téma, így örülnék, ha valaki (minél többen, annál jobb) leírnák a személyes tapasztalataikat.

Az is érdekelne, hogy hol, miért és mennyi időt töltöttek, de persze nem muszáj mindent leírni, viszont azt jó lenne tudni, hogy hogy telik egy átlagos nap a börtönben, hányan voltak egy cellában, mennyit voltak kint, balhék milyen gyakoriak stb.

Köszi annak, aki tud válaszolni!


2020. szept. 10. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 évet voltam bent. Hàt eléggé fellendült a szexuális életem bár nem olyan felállásban mint szerettem volna :/ Háromszor is össze kellett varrni. Azt leszámítva nyugodtabb volt mint az előzetes. Néha van egy kis bunyó de alapvetően a többség csak túl akarja élni. Persze van pár arc akinek ez a börtönélet a megszokott létformája velük vigyázni kell.
2020. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hány évesen kerültél be és miért ha szabad kérdezni?

Komolyan megy bent ez a megerőszakolósdi? Azt hallottam, hogy ez inkább jellemző a fiatalkorúak börtönében.

2020. szept. 10. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
21 évesen emberölésért. Tényleg megy. Eléggé a mindennapok része.
2020. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ánuszvarrás. A popsihasználat mindennapos. Keresni kell valami erős krémet aranyérre neked ami beválik. Reparon nem ér semmit. Csak ritkán volt bunyó. Két fogam hiányzik csak
2020. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remekül hangzik.
2020. szept. 10. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár kicsit régi, de alapvetően a börtön "logika" nem változott (sőt még az intézet is szinte ugyanúgy néz ki) a fiatalkorúak vonatkozásában.

Google: bebukottak (a YouTube-on is fent van), az egyik rész nagyon jól dokumentálja, hogy mi történik amikor valaki bekerül a kannibálok közé.

2020. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

El ne hidd amit eddig irtak … en meg most is bent vagyok (eletfogytos vagyok). Most van egy kis idom netezni, mert a szauna eppen foglalt … de nemdokarra megyek gyurni egyet, aztán szauna es masszazs. Holnap szolizni fogok es bejelentkeztem manikurre is. Hetvegen latogatasi ido lesz, hívtam ket ugyeskezu lányt a rosszlanyok.hu-rol.

Jovo heten kicsit unatkozni fogok mert semmi fakultativ program nem lesz, de utana kezdodik a szureti bal ami legalabb egy hetig fog tartani.


Amióta Soros emberei inteztek nekem parmillio karteritest, ugy elek mint marci hevesen. Nincs is kedvem szabadulni :)


Na jo, megyek gyurmazni egy kicsit … majd meg dumcsizunk. Idom mint a tenger.

2020. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!