Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik szervnél, milyen...

Melyik szervnél, milyen elérhetőségen tudnám bejelenteni, ha egy vendéglátóhely/üzlet nem tesz eleget a maszkviselési kötelezettségnek?

Figyelt kérdés
Voltam kaját rendelni és egy kis helyiségben voltak vagy 30-an kivétel nélkül mindenki maszk nélkül (eladó is). Aztán vmelyik nap meg egy pékségben vettem kenyeret és ott se viselnek sose maszkot, senki se. Pedig elvileg kötelező. Mivel én autoimmun beteg vagyok, így nagyon felháborít. Ezért arra gondoltam, hogy bejelentem, de nem tudom kinél érdemes és milyen formában. Légyszi segítsetek nekem! Köszönöm.

2020. szept. 10. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Durva mennyire letojják az emberek, de ezzel az erővel a fél országot be lehetne jelenteni. Szerintem bejelentés helyett egyszerűen csak vegyél egy maszkot ami véd is.
2020. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vantel ***** válasza:
72%
Ha autó immun beteg vagy miért fogyasztasz pékterméket és miért kajálsz rendelőst? Nem helyre kéne tenned a felborult egyensúlyt?
2020. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy hülye, hogy ilyenekbe önkéntesen besétálsz. Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Ha ilyen bajod van, miért nem az oxigénsátorban döglesz, csavargás helyett?
2020. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Mifelenk ugy mondtak mar az oviban is:


"arulkodo Judas, nem kap piros tojast … vissza viszi nyuszika, szaros bugyit hoz vissza"


Ezzel akartak a gericet kikemenyiteni, hogy ne legyenek aljas jelentgetok az emberek.

2020. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
NATO
2020. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én 1 perc alatt kiderítettem, 2 óra alatt ezt te is megtehetted volna ahelyett hogy ide írkálsz mintha nem lenne ezzel tele a net.

Amúgy nem hiszem hogy pont XY boltjával fognak foglalkozni mert szerintem elég sok dolguk van. Ha beteg vagy akkor hogy védő maszkot, a gyógyszertárban lehet elfogadható áron kapni, és fertőtlenítsd a kezed. Ezzel sokkal többet teszel az egészségedért mintha a vírus miatt stresszelél.

2020. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Miniszterelnőki Hivatal...
2020. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 vantel ***** válasza:
100%
A péksütinek nagyon is fontos jelentősége van. Egyenes út a szivárgó bél szindrómához!
2020. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Ne jelentgess föl senkit, hanem NE menj oda, mint vendég, és kész.


Mitöl lesz neked jobb, ha mást meghurcolsz ? Szólj inkább a fönöknek.

2020. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Ott a helyszínen te, mint jelen lévő fogyasztó figyelmeztetted a a veled egy légtérben tartózkodókat maszkviselési kötelezettségükre? Ugye nem? Adódik a kérdés: más életterületen is ilyen passzív-agresszív a kommunikációd, kedves Kérdező?
2020. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!