Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik szervnél, milyen...

Melyik szervnél, milyen elérhetőségen tudnám bejelenteni, ha egy vendéglátóhely/üzlet nem tesz eleget a maszkviselési kötelezettségnek?

Figyelt kérdés
Voltam kaját rendelni és egy kis helyiségben voltak vagy 30-an kivétel nélkül mindenki maszk nélkül (eladó is). Aztán vmelyik nap meg egy pékségben vettem kenyeret és ott se viselnek sose maszkot, senki se. Pedig elvileg kötelező. Mivel én autoimmun beteg vagyok, így nagyon felháborít. Ezért arra gondoltam, hogy bejelentem, de nem tudom kinél érdemes és milyen formában. Légyszi segítsetek nekem! Köszönöm.

2020. szept. 10. 14:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#14: Olyannyira fontos jelentősége van, hogy az orvostudománynak gőze sincs jelenleg hogy kell kezelni. A reumatológusom is csak a fejét vakarja és inkább sokszázezres injekciót ír fel 2 hetente, amit - igen a ti általatok is fizetett - tb finanszírozás útján kapok. De várom a tippeket a gyógyuláshoz kedves immunológus kommenttárs.


#15: Nem nagyon van ilyen üzlet. Szinte mindenhol telibersz@rják az intézkedéseket.


#16: Ha elkezdenék pattogni, akkor nekik állna feljebb. Széllel szemben nem lehet harcolni.

2020. szept. 11. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Kb. ha nem tetszik, ne menj oda, ne ott vásárolj.. Akik az üzletben dolgoznak, vagy üzemeltetik, nem kívánják, hogy feljelentgetők célponjai legyenek.
2020. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

Jaja,én is meg fogok dögleni,de majd csak utánad.

Nem tudom hogy egyáltalán létezik-e ez a vírus,de ha létezik is,az emberiség 80%-át beszabályozzák a maradék beteg,életképtelen réteg miatt.Szerinted ez rendben van így?

2020. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
54%
Vigyazzat nehogy elvigyen a navos auto valik mert megkerdojelezi a virus helyzet sulyossagat 😃
2020. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!