Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szórakozásból vagy indulatból,...

Szórakozásból vagy indulatból, intézhetek házkutatást, illetve tehetek bejentést a rendőrségen pl hogy lőfegyververt vagy kábítószert birtokol egy ismerősöm, akkor is ha tudom hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Ma házkutatást tartottak nálam nyomozók akik lőfegyver és kábítószer után kutattak és mindössze annyit árultak el hogy egy illető bejelentése alapján jöttek akinek a nevét nem árulhatják el. Természetesen büntetlen előéletű vagyok, valamint nem találtak nálam semmit és soha nem is birtokoltam egyiket sem a fentiek közül,de nekem ez elég ciki hogy ilyesmivel vádoltak meg

2020. szept. 10. 22:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
8-as! Én csak azt tudom amit a rendőrök velem közöltek szóban és írásban. Azt írták hogy megalapozott a gyanú.Ez nálam is kiverte a biztosítékot. Nem szoktam politizálni!
2020. szept. 10. 23:47
 12/30 árokpart ***** válasza:
Van olyan ismerősöd aki nem kedvel vagy esetleg összevesztél vele?
2020. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 árokpart ***** válasza:
Mikor mentek a nyomozók. Hajnalban, nappal vagy este csak azért kérdezem mert ezek mind olyan momentumok amelyek az ügy és a gyanú komolyságát veszik alapul.
2020. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 árokpart ***** válasza:
Ha rendes lőfegyverekről van szó akkor oda általában komolyabb erőkkel mennek ki mostanában főleg a bőnyi ügy óta.
2020. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Délelőtt jöttek. Lehet hogy tudták hogy pont délutános műszakban fogok ma dolgozni. Diszkréten kezelték az ügyet. Két civil autóval jöttek.
2020. szept. 10. 23:58
 16/30 árokpart ***** válasza:
Érdekes mindenesetre. Mert ezek alapján szinte nem is bűnelkövetőként kezeltek, hanem majdnem mint egy tanút. Főleg úgy, hogy egyből elhitték és belenyugodtak, hogy biztosan tévedés. Gyanakszol valakire esetleg a környezetedből, hogy ki állhat e mögött?
2020. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Öten voltak. Fegyvert és golyóálló mellényt viseltek.
2020. szept. 11. 00:04
 18/30 A kérdező kommentje:
Igen. Van egy tippem. Szerintem egy utcabeli illető volt akivel már régóta nem beszélek
2020. szept. 11. 00:07
 19/30 árokpart ***** válasza:
A golyóálló mellény ilyen esetben természetes. Simán természetes módon kerestek fel bekopogva vagy körbeállták a házadat stb és hangosabban szólítottak fel? Velük kellett utána menned vagy otthon maradhattál mintha semmi sem történt volna stb.
2020. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Kopogtak és illedelmesen közölték hogy miért jöttek. Velük kellett utána mennem. Kb fél órát voltam a kapitányságon.
2020. szept. 11. 00:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!