Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Itt privát levélben felelősség...

Itt privát levélben felelősségre lehet vonni a másik embert? Szabadon lehet privát levelezni? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek, akikkel privátban beszélgetek és hajmeresztő történeket, beszélgetéseket osztanak meg velem és némelyiktől megrémülök, hogy ilyen emberek vannak a világban, és itt privátba leírják az életüket, gondolataikat. Félreértések elkerülése miatt, tudom jól le lehet tiltani bárkit, akivel nem akarok privátozni, de ha olyan dolgokat osztanak meg, akkor annak lehet következménye rá nézve? Pl mi van, ha felakarom jelenteni, de kiderül kamu üzeneteket írnak, vagy illető unalmában hazudozik, esetleg engem hülyít mert élvezi, hogy megbotránkozom rajta.

Nálatok volt már olyan beszélgetés, amit súlyosnak éreztetek?



2020. szept. 23. 19:17
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Nem kell velük foglalkozni. Fele nem igaz annak amit ide vagy akar pivátban írogatnak egyesek. A legjobbak azok akik jól menő szakmunkas vàllalkozónak monják maguknak akik fél évre előre be vannak táblázva. Milliókat maszekolnak össze havonta. Persze van 8deje fél napokat itt lógni mellette. A masiknak 10 naránője van abból 8 topmodell meg ilyenek. 8 osztállyal vezerigazgató mert okosabb mint a diplomás stb stb.
2020. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szoktam néha privátban üzenetet váltani, de ritkán. Azt írsz privátban amit akarsz és hogy mit hiszel el belőle az a te dolgod. Ha nem tetszik aki üzenetet írt akkor ne válaszolj rá vagy tiltsd le. De ha te nem keresed meg a másikat akkor ritkán fognak rád írni, mert minek?
2020. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Jogszolgáltatás van, nem igazságszolgáltatás. Tehát lehet, hogy privátban részletekbe menően beszámol valami borzalmas tettéről az illető, és emberileg te meg vagy győződve arról, hogy tényleg elkövette, de ez a bíróságot nem fogja érdekelni, mivel egy internetes megnyilvánulás nem tekinthető beismerő vallomásnak.
2020. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy a GYK-n írt levél alapján feljelenthetsz-e valakit?


Nem gondolom, hogy ezt komolyan venné bárki is, bár ha drog, terrorizmus ilyesmi, akkor talán igen.

Csak közlöm, hogy én meg loptam már boltból.

2020. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Beszélgettem itt olyan emberekkel, akik elmesélték, hogy szexeltek már a testvérükkel, illetve hogy tizenéves lányokat akarnak felszedni itt az oldalon. Meg pénisz képeket küldtek és tőlem is kértek nemi szervről képeket és szexről beszélgettek meg perverz dolgokról, mit csinálnának velem. Továbbá olyanokat is mondtak, hogy ők bűnözők és ha nem fizettek nekik, akkor megtalálnak. Volt olyan, aki elmesélte, hogy egy buliban, hogyan fenyegetett meg valakit és verte meg....stb Ilyenekkel privátoztam.

2020. nov. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!