Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni olyankor ha a...

Mit lehet tenni olyankor ha a gyámhivatal és a gondnok egy malac perselynek nézi az embert?

Figyelt kérdés
Még 2008-ban történt, hogy egy csalónak bedőltem és alá íratott velem egy olyan uzsorakölcsön szerződést amiből egy fillért nem láttam ő meg szépen lelépett a pénzel. A rendőrség megállapította, hogy csalás áldozata lettem de ennek ellenére nem akarja a bíróság letörölni őket az ingatlanomról a mai napig. Közben gondokság alá helyeztek és átvette az ügyet egy kirendelt ügyvéd aki csak ül az egész ügyön és leszarja az egészet. A gyámhivatal és a gondoknő látván, hogy milyen naív vagyok bepróbálkoztak a bíróságon, hogy helyezzenek engem teljes kizáró gondokság alá, hogy ők kezelhessék a vagyonom. Magyarán le akarnak nyúlni. A gondoknő már alá akart itattatni egy olyan papírt velem, hogy helyettem adhassa el a lakásom. Megpróbáltam már őket feljelenteni de mivel a gondokság erre is kiterjed nem léphetek semmit. Szóval jóformán egy csapdában vagyok.

2020. szept. 26. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Tasz.hu



[link]


Nekik irj

2020. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!