Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki nem kap levegőt az...

Attila Bé kérdése:

Ha valaki nem kap levegőt az orràra huzott maszkban (stroke utån amugy is nehezen lėlegzem),hivatkozhatok valami alkotmànyos jogra,vagy az Alkotmànyt most ideiglenesen felfūggesztettėk?

Figyelt kérdés
Paragrafust kėrnėk az Alkotmànybol
2020. szept. 26. 21:30
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hogyan vegyek ėlelmiszert? Nem tudom, hogy meddig jàtsszàk az idiota jàtėkukat. Nem jàrok plàzàba (kajàldàkban ott sem fertőz amugy...), de ėlelmiszerboltba mennėk. Igy viszont sėrūl az egėszsėghez valo jogom (mivel nincs gazdasàgom, ahol előàllithatom az ėlelmiszert).
2020. szept. 27. 10:06
 12/42 anonim ***** válasza:
85%

Rendelhetsz élelmiszert példáu a Tesco futárral, vagy megkérdezed egészséges családtagodat, hogy menjen le a boltba...


Ha beengednek maszk nélkül, akkor sérül a többi ember egészséghez való joga.


Fel tudod ezt fogni, vagy ennyire nárcisztikus vagy?

2020. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
68%
2 nagyobb üzletlánc boltjában is voltam a héten, egyik helyen se foglalkoztak azzal, hogy ki hogy hordja a maszkját. Egyedül az egyik postán szólt rám az ügyintéző a plexi mögül, feltoltam, de utána inkább mentem másikra, ott meg a dolgozókon sem volt.
2020. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Melyik ūzlet? Ėn is multinàl (Aldi) voltam, de szoltak, hogy miėrt nem hùzom az orromra (biztonsági őr). Mondtam, mert igy is alig kapok levegőt, hogy a szàm előtt van.
2020. szept. 27. 18:41
 15/42 anonim ***** válasza:
Lidl és Cba Príma.
2020. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
A BTK 195-ös paragrafusàra lehet hivatkozni (Kėnyszeritės bűntette)? A Tesco amugy nem ingyen szàllit hàzhoz. Ha 2 liter tejre van szūksėgem csak, az 2000 Ft?
2020. szept. 29. 12:10
 17/42 anonim ***** válasza:

Úr isten, mennyi bajod van... nem hiszlek el komolyan...

Mint valami zs-kategóriás komédia...

2020. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Miėrt? Ha megfulladok, az nem jelentős ėrdeksėrelem? Floridàban màr nincs maszkozàs, az eddigi būntetėseket is negligàltàk, amit emiatt rottak ki. Amugy Nėmetorszågban is vizsgàlatot inditottak, mert több egėszsėges tini meghalt a kib.szott maszk miatt!
2020. szept. 29. 23:59
 19/42 A kérdező kommentje:
Nem szorakozàsbol fuldoklom 40 ėvesen.
2020. szept. 30. 00:09
 20/42 anonim ***** válasza:

"Amugy Nėmetorszågban is vizsgàlatot inditottak, mert több egėszsėges tini meghalt a kib.szott maszk miatt!"


Erről tudsz forrást linkelni? Köszönöm

2020. szept. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!