Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki nem kap levegőt az...

Attila Bé kérdése:

Ha valaki nem kap levegőt az orràra huzott maszkban (stroke utån amugy is nehezen lėlegzem),hivatkozhatok valami alkotmànyos jogra,vagy az Alkotmànyt most ideiglenesen felfūggesztettėk?

Figyelt kérdés
Paragrafust kėrnėk az Alkotmànybol
2020. szept. 26. 21:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
72%

Ha elvárják a viselését alap volna, hogy adnak, pláne, hogy hirtelen annyira fontos lett a viselése, ha meg nem adnak, akkor ne legyen kötelező, használja, aki akarja. Ja, csak akkor nem lenne akkora hasznuk rajta.

Most akkor az emberélet a fontos vagy a minél nagyobb haszon?

2020. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Amugy kapott viktorka sok maszkot, meg lėlegeztetőt, csak nem kellett volna lenyulni (odaadni lölönek, vagy mit tudom ėn melyik haverjànak adta, aztån sok hūlye tv-nėzőnek bemesėlte, hogy őt is àtvertėk-ezėrt hoztak 2/3-dal mėdiatörvėnyt, a sok hūlye fityiszes tv-nėző anno Izaurànak is gyűjtött, nem csoda, ha elhiszik, hogy jàrvàny van, amit laborral rohangàlnak emberek utån, hogy talàljanak fertőzöttet, nem beteget).
2020. okt. 2. 11:03
 33/42 A kérdező kommentje:
Kina röhög, ott nincs "jàrvàny" (azok nem hullàmoznak), csak eladjàk a vilàgnak a maszkjaikat...
2020. okt. 2. 11:06
 34/42 A kérdező kommentje:
28-asnak: "termėszetes kivàlasztodàs"? Akkor ha megölök egy kronikus beteg nyugdijast, az rendben van? Az erősebb kutya b*szik?Lehet, hogy valakinek nagyon àtmostàk az agyàt? Nagyon valoszinū, ekkora baromsàgot csak az mondhat!
2020. okt. 2. 11:40
 35/42 anonim ***** válasza:
39%

Rendben. Akkor ne hordj maszkot. Fizess büntetést- ezek szerint, arra van. :)

Én azt mondom, “aki hülye, haljon meg.”

De ha te meggyilkolsz egy embert, hát... kurvára nem érted a lényeget, deeeeee mindeeeeeegy... :D

2020. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nem valoszinū, hogy egy kamuvirussal ölnėk meg valakit (mert nem fulladok meg a maszkban). Amugy a gyengėbbek kedvėėrt rå is irjåk a maszkra, hogy mėg a baktėriumokat se szűri ki, nem alkalmas semmilyen egėszsėgūgyi felhasznålàsra...
2020. okt. 2. 15:39
 37/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hūlye, akkor lennėk hūlye, ha megfulladnėk a maszkba. Akinek nincs pėnze, attol nem tudjàk behajtani. A lėnyeget ėrtem, nem vagyok covidiota tv-rettegő. A svėdeknėl nem hordanak maszkot, mėgsem betegek (ės eddig se volt ott SEMMILYEN korlàtozàs).
2020. okt. 2. 15:45
 38/42 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted az orvosok miért hordanak orvosi maszkot mikor műtenek?
2020. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
64%
38# Az orvosok a steril műtőben használják a műtét idejére, hogy a felnyitott páciensbe ne hulljon semmi oda nem odavaló, műtét után kidobják, nem összehasonlítható a bolti vagy hivatali viseléssel.
2020. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Ràadàsul az orvosoknak nem volt stroke-ja... Ės nem valoszinū, hogy pànikbetegek, vagy mittudom ėn, hogy milyen betegsėgeknėl tabu a maszkviselės. Őket korhàba viszik, majd hullazsàkba, a làbukra meg ràakasztjàk, hogy covidban hunyt el, sok idiota meg elhiszi. A többi ember most hordja a maszkot, a szervezete jelzi, hogy nem kėne, de ő az okosoràjànak hisz, 5-10 ėv mulva meg majd kap egy franko kis ràkot, amibe majd beledöglik (csak előtte jó sokat szenvedhet)! Az is az övė lesz, csak higgyen mindent el cilikėnek!
2020. okt. 9. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!