Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki nem kap levegőt az...

Attila Bé kérdése:

Ha valaki nem kap levegőt az orràra huzott maszkban (stroke utån amugy is nehezen lėlegzem),hivatkozhatok valami alkotmànyos jogra,vagy az Alkotmànyt most ideiglenesen felfūggesztettėk?

Figyelt kérdés
Paragrafust kėrnėk az Alkotmànybol
2020. szept. 26. 21:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
59%

Na, nálunk pont ma voltak ellenőrizni... ha nincs rajtad helyesen a maszk, 100

000-1 000 000-ig terjedhet a büntetés, ha nem hordod rendesen.

Ki lehet zavarni a boltból, meg lehet tagadni tőled a kiszolgálást, és ha nem vagy hajlandó felvenni a maszkot, sem távozni, kihívhatják rád a rendőröket. Akik ugye kiszabhatják a bírságot... hajrá. :)

2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

21: Szerinted ki várja meg a rendőrt? Gondolom, egy bolti eladó nem tarthat ott erőszakkal senkit.

Azért szomorú, hogy ide jutottunk :(

2020. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Bizti őrrel megvárja~
2020. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Sok boltban, nincs biztonsági őr. Legutóbb az eladónak is csak épp a száját fedte, nekem se szólt érte.
2020. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Az hogy más boltban mi van, nem tudom, nem is érdekel. Nálunk ez a szitu, ennyi.
2020. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Csak amit neten olvasok, arrol tudok linket kūldeni (itt azt sem, mert nem tudom, hogy kell). A Pennyben ma többször is ràmtört a fulldoklàs a qrva maszktol (pedig csak 10 percet voltam bent). Meddig jàtsszàk mėg az idiota jàtėkaikat? Stroke-nàl több oxygen kell, nem kevesebb (Afàzia szorolap, de lehet, hogy neten is fent van). Azt akarja ceci, hogy màs bajom is legyen, minthogy nem tudok beszėlni? Miėrt nem folyt le az apja tėrdėn, amikor mėg folyėkony volt?
2020. okt. 1. 16:09
 27/42 A kérdező kommentje:
Ja, azt az apja szūlte, mondta. Ės akik hisznek neki?
2020. okt. 1. 16:11
 28/42 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik természetes kiválasztódásnak.

Ha csak a saját életed lenne a tét, elhiszed, hogy még le is tépnék rólad a maszkot, had kapj el mindenféle nyavalyát? De sajnos, mindenki MÁS életèvel játszol. Szóval...

2020. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
61%
Ha létezik olyan maszk, ami a viselőjét védi, akkor miért nem osztják ingyen, ha már ekkora a baj, helyette miért ezzel a rossz a marketing szöveggel kell etetni a népet, hogy az én maszkom téged véd, a tied engem?
2020. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Hm valóban... ők berendelik PÉNZÉRT, de neked osztogassák INGYEN, mi? Magyarázd el, ez rajtad kívül kinek lenne mèg hasznos?

Nem értem ezeket a “MINDENTINGYEN!!!!!” embereket... Dolgozni ne járjanak helyetted? 😂

Amúgy a maszkok miatt így is elég nagy a környezetszennyezés, hát még ha ingyen osztogatnák..

2020. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!