Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy a francba lehet gyermekor...

Hogy a francba lehet gyermekorvosi prakszisa egy olyan orvosnak, aki nyíltan kuruzslással és pszeudotudományos egészségmegőrző "csodakütyük" forgalmazásával is foglalkozik?

Figyelt kérdés
A megfelelő szerveknek nem az lenne a dolga hogy az ilyeneket azonnal örökre eltiltsák a praktizálástól?
2020. szept. 30. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ami SZERINTED kuruzslás meg "csodakütyü", az nem biztos, hogy az, rengeteg természetgyógyász módszer hivatalosan is elismert.
2020. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos pont egy olyan személyi kütyüt reklámoz nem kevés pénzért, aminek a működési elvét olyan dolgokkal magyarázza amik nem léteznek a tudományban.
2020. szept. 30. 18:17
 3/12 A kérdező kommentje:

"kvantumszenzor, képes elemezni szervezetünk információs mezejét"


kvantumszenzor létezik, csak ebben a kontextusban értelmezhetetlen, mert egy egész más tudományterület egész más célokra használja.


A "szervezetünk információs mezeje" meg szín tiszta áltudományos fantazmagória...

2020. szept. 30. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem érdemes panaszt tenni az orvosi kamaránál.
2020. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

1. A praxis <- így irandó.

2. Ha az illető elvégezte az orvosi egyetemet, eredményes szakvizsgát tett, akkor orvos. Hogy emellett milyen legális, trvényes dolgokkal foglalkozik még, ahhoz neked semmi kozod.

2020. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kuruzslás meg a félrevezetés tudtommal nem legális.
2020. szept. 30. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Aki orvosi diplomával rendelkezik, az ha akarna sem tudna kuruzslani.

Az meg, hogy te mit tartasz félrevezetésnek, a te dolgod, de ezzel a rendőrség nem foglalkozik. Max. jól kiröhögteted magad.

2020. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén irigylem az ilyen embereket akiknek ennyire a béka segge alatt sincs az igazságérzetük, és ilyen cinikus közönnyel tudnak elmenni amellett, hogy valaki az orvosi mivoltával visszaélve ver át embereket...
2020. szept. 30. 19:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként komolyan csak én vagyok ekkora hülye, hogy ilyen komoly témával egy gyakorikérdéseken hozakodok fel ennyire felszínes dilettáns cinikus egysejtűeknek...
2020. szept. 30. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként komolyan csak én vagyok ekkora hülye?"


IGEN!!!!


Ha tényleg problémás lenne a téma, akkor már régen felelöségre vonták volna az illetöt.

Mellesleg, ezek a kütyük meg egyebek sokszor többet érnek egyes embereknek, mint a "tudományos" magyarázatok.


A te logikáddal az összes egyházat is meg kellene szüntetni, mert nem tudományos tényeket tanítanak, hanem igencsa elképzelhetetlen, kitalált történeket!

2020. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!