Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lenne olcsóbb a repülőgépe...

Nem lenne olcsóbb a repülőgépeken a pilótafülkét golyóálló üveg mögé zárni és a stewardess mellé betenni egy fel-alá mászkáló fegyveres rendőrt, mint azt a sok biztonsági intézkedést betartani és húzni vele az időt a reptéren?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Repülőre nem lehet fegyvert vinni, mert a bűnözők simán elszedik tőle. Mire mennek a bankokban is a fegyveres őrök!
2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha feltudnának vinni lőfegyvert, akkor máris megzsarolhatja a biztonságisat, hogy kinyír különben pár embert, szal nem sok értelme lenne.
2010. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mindkét megoldás megfelelője megtaláható a gépeken, másrészt nem. Egy bomba ellen pl mindkettő sz@rt se ér.
2010. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hat, probalj elmeletben elloni egy repulogep utaster formaju dologban ugy egy terroristat, hogy rajta kivul ne nyirj ki meg 2-3 embert... Na tobbek kozott, ezert.
2010. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Tengerentuli jaratokon szolgalnak marshalok (marsall) akik vegul is az ilyenek miatt vannak ott, de tobb ezer sot tobb 10 ezer gep szall fel-ala naponta akar tobbszor is szerte a vilagon ha mindegyik gepre tennenek 1 civil biztonsagi kiserot joval dragabb lenne mint a szigoritott repteri ellenorzes!
2010. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
uccsó sokat nézted az 57 es utast :) nem minden gépen van marshal ők csak akkor vannak jelen ha bűnözőt vagy tanuvédelem alatt álló személyt kell civil gépen szállítani.és ők sem vihetnek fegyvert a gépre.azért hozták létre a marhshali rendvédelmet,hogy a hatósági személy munkáját ne gátolja az államhatár mint az egyszerű rendőr vagy fbi esetében,ugyanis azok csak a saját államukban intézkedhetnek míg a marhshalnál nincs ilyen megkötés.
2010. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hat nem tudom honnan veszed az infot most megneztem es ezt talaltam magyar oldalon


[link]


Uccso

2010. aug. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem. Ha van egy repülőgép, amit eltérítettek és mondjuk a terrorista neki akar repülni valaminek vagy bombát vitt fel és fel akarja robbantani, akkor az utasok miért nem tesznek ellene, hiszen akkor már eldőlt hogy meghalnak, annál rosszabb a helyzetük nem lehet csak jobb. Bocs ha hülyeséget kérdezek de nem értem hogy megy az ilyen.
2010. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó: Nekem is lenne egy kérdésem? Ha véletlenül sikerült felcsempészni egy bombát, arról honnan fognak tudni az utasok? Valószínűleg onnan, ha egy bazi nagy kapu előtt állnak, és Szent Péter van előttük.

Ha meg a terrorista ott van a gépen, az már egészen más. De gépeltérítés nagyon ritka. Leginkább akkor fordul elő, ha a terrorista fel tud vinni lőfegyvert a gépre. De ezt általában kiszűrik a biztonságiak. Sőt, ma már a bombát is.

Azt remélem nem kell részleteznem, lőfegyverrel miért nem veszik fel a harcot.

De egyébként meg valóban érdemes felvenni.

2010. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%

utolso: butasag amit idebiggyesztettel, de aranyos.


talan segit az, hogy szept 11 elott nem volt jellemzo h irodahazba repuljon a gepelterito. az volt a jellemzo, hogy koveteleseik vannak amiket ha megkapnak, elengedik a tuszokat.Sot ugye egyebkent is azt mondjak a szakemberek h tuszejtesnel mindenben egyuttmukodo legyel, hogy a vegen megmenekulj. Ha viszont menet kozben kiderul h ezek bizony meg akarnak mindenkit olni, akkor fellepnek ellene az emberek. Igy vagyunk osszerakva. Erre volt szinten szept 11 en pelda a united 93 as jaraton tartozkodok telefonon megtudtak h a tobbi geppel belerepultek epuletekbe, ezert felkeltek. sajnos lezuhantak egy banyaba. De ez is azt bizonyitja, hogy ha tudja az ember h mindenkeppen meghal, akkor kuzdeni fog.

2010. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!