Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan fordulhatok a nyilvános...

Hogyan fordulhatok a nyilvánossághoz,sajtóhoz tartozási ügyben ?

Figyelt kérdés
Korábban önkényesen élt az ingatlanunkban egy rokon,aki sosem volt hajlandó fizetni és lelakta a lakást. Kétszer írtam már a Blikknek, hogy szeretném, ha nyilvánosságra hoznák a történetemet, de nem reagáltak vissza. Valaki tud ötleteket adni,hogy mi ennek a módja,kihez lenne érdemes fordulni, aki feltárná a történetet a nyilvánosság előtt ?
2020. okt. 8. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem reagáltak mert nem érdekes a sztorid. A te bajod.
2020. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le nekik a sztorimat.A megkeresésre nem reagáltak.
2020. okt. 8. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ötletem: bírósághoz fordulj. A bulvársajtó ingerküszöbét ez még önmagában nem üti meg. Ha viszont teszem fel celeb lenne, na akkor máris címoldalas cikk lenne belőle. Sajnos ez a helyzet :(
2020. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetne már elitélni érte. Szerintem amúgy érdekes sztori lenne, nagyon pofátlanul viselkedett velünk évekkel később is, szóval lenne nézettsége. Csak azt kéne tudni, a sajtót hogy lehet felkérni.
2020. okt. 8. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#2: Ha még a sztorit se írtad le akkor meg végképp ne csodálkozz, hogy nem kaptál választ.


Rokont meg ki kellett volna dobatni ezzel hivatásszerűen foglalkozó emberekkel.

2020. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy első megkeresésnél nyilván nem írhatom le a sztorit, utaltam rá, hogy miről lenne szó.
2020. okt. 8. 13:51
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Miért politikai kérdés az, hogy érdekli-e a Blikket a történeted, vagy sem?
2020. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi, a kérdés nem az, hogy érdekli a Blikket a történetem, ha elolvasod még egyszer, egyébként bizonyára észrevetted, hogy a törvénysértésekkel kapcsolatos altopik a Politika főtopikban van, ha úgy érzed, nem ideillő, jelentsd a kérdésemet a moderátornak, hogy tegye át máshová vagy jelezd az oldal tulajdonosának, hogy ne ide rakassa a törvény-jog altopikot. Egyébként kösz, hogy válaszoltál a kérdésre is. Csak azért írtam ezt le részletesen, mert szoktam veled találkozni kommentelőként itt és mindig kérdezel valami oda nem illőt válasz helyett.
2020. okt. 8. 16:20
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"a kérdés nem az, hogy érdekli a Blikket a történetem"


Dehogynem. Azért nem reagálnak rá, mert nem érdekli őket.


"bizonyára észrevetted, hogy a törvénysértésekkel kapcsolatos altopik a Politika főtopikban van"


Te nem törvénysértéssel kapcsolatos kérdést tettél fel, hanem azzal kapcsolatosat, hogy ez miért nem érdekli a sánta kutyát sem.


"jelentsd a kérdésemet"


Elég ritkán szoktam, de most, hogy mondod...

2020. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvassa még valaki A blikket?!


Ha te vállalod az ügyet, akkor írd ki valamelyik Facebook csoportban, ami ilyen jellegű problémákkal foglalkozik, de arra vigyázz, hogy a másiknak Nehogy bele írd a nevét, mert még neked Lehet bajod belőle.

2020. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!