Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » TEK feliratú szájmaszkot ki...

TEK feliratú szájmaszkot ki hordhat?

Figyelt kérdés

Láttam a mai nap egy Fekete szájmaszkot sárga TEK felirattal, megtetszett és szeretnék venni egyet.


Csak attól tartok, hogy jogtalan címhasználat lenne. Lehet ebből valami probléma?



2020. okt. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Bárki
2020. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon gyorsan felejtsed el. Hát milyen cscska csinál ilyet ?
2020. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondolom, aki pénzt akar belőle, Egyébként megtaláltam, hol lehet venni, van mindenféle szervezet nevével, rendőrség,honvédség,katasztrófavédelem, tek, tűzoltóság, és nagyon sokan keresik.


Mindegy, én kimaradok belőle.

2020. okt. 12. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Bárki.
2020. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Bárki. Ellenben az a szituáció lenne érdekes hogyha egy horogkeresztet firkánál a maszkodra és azt mondanád hogy csak ez az egy van. Na akkor mi lenne? Levettetnék-e velem a maszkot hogy így ártatlan életek veszélyeztessek? Vagy maradhatna rajtam pár kampós bánatára?
2020. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max kiröhögik érte.
2020. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

5.

Tudatlan vagy.

2013 óta nyugodtan járhatsz horogkeresztes maszkban, pólóban, kaftánban, stb. az utcán. Csak speciális esetekben maradt fenn a tiltás, pl. amikor a zsinagógában imádkozol.

[link]

2020. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bárki gyakorlatilag
2020. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bárki aki

Tud Egyedül Kávétfőzni.

2021. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!