Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik jelenleg olyan jog,...

Létezik jelenleg olyan jog, amire hivatkozhat az ember abban az esetben, ha a járványhelyzet miatt nem hajlandó megjelenni pl: egy találkozón, és ezért akár mondjuk elveszítheti az állását is?

Figyelt kérdés

Például: diszkrimináció, egyéni döntéshez való jog, a saját élet védelméhez való jog?

A kormány vészhelyzet politikája nem érdekel, a valóság ugyanis az, hogy sokkal jobban tombol a járvány most, és sokkal többen halnak bele, mint a hivatalos vészhelyzet alatt.



2020. okt. 15. 22:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi 8# az egyetlen hasznos választ! Küldtem a pozitív értékelést!
2020. okt. 19. 20:07
 12/14 anonim válasza:
36%
Nincs mit, ne foglalkozz a rosszindulatú hozzászólásokkal, az egészség a legfontosabb. Az a kormány célja, hogy az emberek, birkák módjára a kis zsebpénzükért cserébe robotoljanak akármilyenek is a körülmények. Csak addig számít az életük, amig ki lehet őket zsákmányolni, utána nyugodtan meg is pusztulhatnak, mint jelen esetben az idős emberek. Nem érdekel, akármennyire le vagyok pontozva, az egészség akkor is fontosabb a gazdaságnak, én azt nagyívben lesajnálom, ha közben tüdőgyusziban kimúlok. Ráadásul nem tudni, milyen hosszútávú következményei vannak a vírusnak, lehet nyugodtan pl. a HPV vírusra is gondolni, ami 10-20 év múlva okoz rákot, olyasmit sem szeretnék, köszönöm. :)
2020. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanezt gondolom én is. Nem fogom kockáztatni sem az életemet, sem az egészségemet vagy éppen az életminőségem megromlását a hátralévő életemre. Még némileg azért bízok benne, hogy valamennyire megjön a kormány esze, mivel az összes szomszédos ország fokozatosan hozza vissza a szigorító intézkedéseket.
2020. okt. 20. 00:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Egészséghez való jog
2020. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!