Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezert fel jelenthetnek valakit...

Ezert fel jelenthetnek valakit zaklatásért?

Figyelt kérdés
Van egy barátom a volt barátnőjenek napi 30 üzenetet írt hivogatta. Viszont nem fenyegetéssel. A lány fel jelentést szeretne tenni. Viszont közbe közbe ő is írt a srácnak, hogy hogy van stb stb. Ilyen esetben is tehet fel jelentést zaklatásért, ha közbe ő is írt a srácnak.
2020. okt. 28. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mintha fel akarnám jelenteni a szomszédot birtokháborításért, úgy hogy én engedtem be.
2020. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha átgondolod, amit írtál, te is tudod a választ: ez nem zaklatás, még megközelítőleg sem.
2020. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából úgy néz ki a dolog, hogy a srác irkalt napi 30 40 üzenetet h beszéljenek meg hivogatta is, de nem fenyegette semmivel. Aztán közbe a csaj írt neki kocsi alkatrész miatt, mert a srác szerelő, vicces tudom, de a csaj fel akarja jelenteni utána meg ír neki h figyelj nincs ezed azod
2020. okt. 28. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit fel lehet jelenteni, de az általad leírt szitu nem meríti ki a zaklatást.
2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zaklatás nagyon nem itt kezdődik. Még ha görcsösen a csaj pártján is akarnék állni, akkor is maximum azt tudnám erre mondani, hogy a csávó spam-elt ezerrel. Zaklatás akkor lett volna, ha olyat is ír spam-elés közben (fenyeget), netán még követi is. Ismerek ilyet, akit az exe zaklat, de az nagyon nem így néz ki, kb. összehasonlíthatatlan a kettő. Mintha a bankrablást akarnám összehasonlítani a hitel felvétellel (utóbbi ugye nem bűncselekmény).
2020. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg egy fontos gondolat.

A csaj férjnél van. Van két gyereke tőle viszont már nincs vele együtt csak nem váltak meg el. 2 éve a csaj együtt volt a sráccal amikor már férje volt(egy éjszakás kaland) most 2 év után össze jöttek a férj rá jött a két évvel ezelőtti dologra. Rá kérdezett a srácnal a hetekbe a srác nem tagadta, hogy ez történt. A férj azért kérdezett rá most mivel állítólag a válásba ez a dolog szerepet játszik. A csaj tegnap írt a srácnak, ha nem mondja azt az "ex" férjnek, hogy hazudott akkor fel jelenti zaklatásért. Tudom zavaros, de sajnos igaz történet

2020. okt. 28. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hapsi jelentheti fel simán zsarolásért.
2020. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy a csaj egy idióta :D Nincs az a platform, ahonnan ha akarja, ne lehetne letiltani az illető, hogy ne is halljon róla. Nyilván nem akarja ezt, mert továbbra is valahol tudat alatt reméli, hogy összejöhetnek, vagy esetleg jó érzés neki, hogy ennyire kapálóznak érte, nem tudom. De miért esik jobban rinyálni a semmin, mint fogni, és letiltani az emberkét? Ezt sajnos elbszta, ezt már a férjével kell innentől lerendezni.
2020. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!