Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás esetén maradhat...

Csendháborítás esetén maradhatok anonim, ha a felső szomszédomat szeretném feljelenteni hangoskodás miatt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A rendőrök előtt nem, a szomszédod előtt igen. Tehát bejelentést csak úgy fogadnak, ha megmondod szépen, hogy ki vagy. Aztán kijönnek, rá szólnak a hangoskodóra és elmennek. Nem fognak bekopogni hozzád, hogy "Na, nézze csak Kovács úr! Abbahagyták!" 😂
2020. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem gerinctelen dolog a nevtelen feljelentes!
2020. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Inkább veresse szarrá magát, ha mondjuk egy két ajtós szekrény a szomszédja, vagy egy 5 fős tesó család, ugye 2-eske? De legalább megmarad a gerince. Bár lehet, hogy eltörik.
2020. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Beszarian felsz a szomszédodtól, de engem leketteskezel? :) Vicces kiseger lehetsz … es igen: GERINCTELEN dolog meg ha egy hegyomlas a szomszedja akkor is 3-aska.
2020. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én nem. Én leszarom, normális szomszédaim vannak, nem ilyen prolik mint te, akik imádják a verekedést meg a konfrontációkat és kapva kapnak minden ilyen alkalmon, négyeske. Most ki fogsz hívni személyes találkozóra, meg ilyenek, tudom. Ez a mániátok 😂😂😂
2020. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Veled ellentétben mondjuk válaszoltam érdemben a kérdezőnek :-D
2020. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A felső szomszéd mostanában hétköznap éjfél körüli bulikázása néhány nap után fárasztó tud lenni, ha másnap dolgozik az ember. Viszont mivel kemény 24 éves vagyok, ezért sok tekintélyem nem nagyon lenne, ha odamennék a csapathoz, hogy ugyan fejezzék már be, ezért gondoltam a rendőrök segítségét.
2020. okt. 29. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Halló rendőrség ? A Kakas utca 42 szám 7/20 lakásban hangoskodnak és ez zavarja az alatta lakót. De most nem ő beszél.
2020. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
89%

Én kihívtam a zsarukat a felettem lévő szomszéd bulija miatt.


Bejöttek a lakásomba a rendőrök, felvették az adataim, és utána mentek csak a szomszédhoz.


Több buli azóta sem volt, a szomszéd nem tudta meg, hogy én nyomtam fel őket.

2020. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha éjjel bulizik, akkor nappal alszik. Ha nappal alszik, akkor te is nyomathatod neki a rádiót, tévét. Hangszórókat a plafonhoz, akkor a szomszéd jól hallja a tévét, zenét, de a te lakásodban nincs hangzavar. Ahogy egy rokonom csinálta a felső szomszédjával. Először szólt neki, de tagadta és azt mondta, hogy náluk csend van és utána direkt még jobban csinálta a szomszéd. Hívta a rendőröket is, de azok azt mondták neki, hogy beszéljen velük, oldják meg egymás között. A hangszórós akcióból beletellett kis időbe, de csak rájött a szomszéd, hogy nem kéne zajongani. Azóta már el is költözött a szomszédja.
2020. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!