Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális innen rendelnem,...

Legális innen rendelnem, illetve meg kapom vajon a csomagomat?

Figyelt kérdés

Egy pár éve kivonták itthon a DJARUM cherry ízesített cigarettát. (Most persze tudom, minden EU tagállamban illegális a pattintós, illetve ízesített cigaretták forgalmazása) Utána jártam egy picit, elvileg Svájcban lehet még kapni, talán Ukrajnában is...de ugye fejenként 2 doboz a legálisan áthozható mennyiség. Egy "kartonnal" szeretnék csak rendelni. Pusztán saját fogyasztásra, nem eladásra. Tisztában vagyok vele, hogy a dohányzás nem egészséges és káros az emberi szervezetre. Nem dohányzom, kérem akik meg akarnak téríteni kíméljenek. A globális felmelegedés és a koronavírus pedig nem tehet arról, hogy én "élményből" elakarok szívni pár ízesített koporsószöget. Valamibe meg kell halni nem? :D Élvezzük ki...


Viccet félretéve, előre is köszönöm az értelmes, meg az értelmetlen válaszokat.



Legyen szép napod! :)



#cigaretta #Djarum #cherry #Cigi rendelés #ízesített, cigaretta
2020. okt. 30. 07:52
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


itt a honlap

2020. okt. 30. 07:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jogszakértő, ezek csak a személyes meglátásom.


"de ugye fejenként 2 doboz a legálisan áthozható mennyiség"

Ez arra vonatkozik hogy átjössz a határon és áthozod a zsebedbe táskádba akármi. Tekintve hogy a termék jövedéki adóköteles, így még szigorúbban kezelik. Mondom ez csak az én spekulációm, de szerintem simán lefoglalják ahogy bejut az országba.

2020. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!