Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most, hogy éjfél és reggel 5...

Most, hogy éjfél és reggel 5 között kijárási tilalom lesz, mit fognak csinálni a hajléktalanokkal?

Figyelt kérdés
Pénzbírságra büntetni nem lehet őket, börtönben pedig nincs hely (Ha lenne, az mondjuk jelentős részüknek szerintem áldás lenne.).

2020. nov. 4. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Nincs kedvem rajtuk poénkodni, de ők otthon tartózkodnak.


A rendőr még nem hülye, hogy elhigyjék, hogy tiszta jól öltözött ember hajléktalan.

Büdös se vagy, miért ne állítanának elő?

Az max 72 óra lehet, ez alatt szerintem előkerülnek a személyid.

2020. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Van hajlèktalanszàlló,ott kellene lakni, nem az utcàn.
2020. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12: Csakhogy azoknak véges a befogadóképessége.
2020. nov. 7. 15:20
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

#12/13

Nem szeretik a hajléktalanszállókat a hajléktalanok, mert 1) mindenüket ellopják, 2) betegségeket kapnak el, 3) nagyobb veszélyben érzik ott magukat, mint az utcán.

2020. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14: Valamint a kemény alkoholistáknál az is kizáró ok az ottalvásra, hogy nem lehet piásan érkezni.
2020. nov. 7. 16:03
 16/22 mi a fene ***** válasza:
82%
Elég a poénkodásból a hős kormánnyal szemben.El kell menni 1-2 szállóra, és megnézni milyen tisztaság van. Ja, hogy nem lehet piálni, hát nem. Este kapnak sampont törülközőt, lehet pihenni.Az mennyivel jobb, ha az után részegen piszkolnak, ott nincs betegség ?Mit vesznek el tőlük ? Ruhát cipőt kapnak külömbet, mit amiben a férjem jár a telekre.Azzal egyetértek, hogy véges a férőhely, de nagy hidegben még a káplnában is alszanak, aztán meg bepiszkítanak a virágcserépbe. Ennek ki az oka ?
2020. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: Javaslom, írd be google-ba, hogy "hajléktalanszálló verekedés", fogsz kapni pár találatot, van köztük halállal végződő is.
2020. nov. 9. 13:54
 18/22 mi a fene ***** válasza:
80%
Utolsónak : elhiszem, hogy van konfliktus,de az utcán nincs ? Nem kötelező bemenni, és az utcán csunyálkodni jobb ?Az bosszant, mikor mindenki hibás, meg benyűjtik őket.Ismerősöm dolgozik szeretetszolgálatnál, pátyogatják, teáztatják őket. Ennyi.
2020. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"A rendőr még nem hülye, hogy elhigyjék, hogy tiszta jól öltözött ember hajléktalan."

Miért? Lehet, hogy még kezdő hajléktalan. De tényleg.

2020. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

"Pénzbírságra büntetni nem lehet őket,"



Bocsi, de én simán büntettem hajléktalant pénzbírságra.

Mi volt nem volt lakcíme, rendőrségi úton rendeltem el a határozat kézbesítését, és a rendőrök ezt meg is tették.


A bírágot megfizetni ugyan nem tudta, de közérdekű munkára átváltás viszont működött.



Egyébként meg hajléktalanszálóra mehetnének. És mennek is, egy-két kivételtől eltekintve.

2020. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!