Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy van most ez az új korláto...

Hogy van most ez az új korlátozás?

Figyelt kérdés
Most tényleg este 8 és hajnali 5 között kijárási korlátozás? Üzletek este 19kor zárnak? Mi értelme van? Sokan este 7 után és dolgoznak és utána tudnak sokszor boltba menni, vagy akkor érnek haza vagy épp mennek éjszakai műszakba. Hajléktalanokkal ilyenkor mi a helyzet? Ők hova mennek ilyenkor? Kutyások mikor sétáltatnák a kutyát? Láttam olyat is, hogy családi rendezvényeken max 10 fő, basszus ezt hogy ellenőrzik mikor CSALÁDI? Rendőrbácsik kopogtatnak szúrópróba szerűen házakhoz és ellenőriznek? Szülinapra, partikra gondolok. Meddig lesz ez a rendszer? Titeket nem zavar ez a sok változás?

2020. nov. 9. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Dolgozni mehetsz, a munkáltató által adott igazolással. Boltba utána nem tudsz menni, hiszen zárva van.


A hajlékonyak továbbra is az út mellett a bokorba pisilnek, meg zaklatnak, hogy adj egy húszezrest zsemlére. Ez nem változik.


A kutyákat levágjuk, és megesszük. Finom virsli, meg szalámi készül belőlük. Kajaként nem kell őket sétáltatni, elvannak a hűtőben.


Családi rendezvények esetén nem is a szülinapi buli érdekes. Mikor az 160 fős olaszliszkai kiccsalád megkezdi a szokásos szombat esti családi szeretet-késelést, akkor mi van?

2020. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Zavarni kicsit zavar DE EZ VAN el kell fogadni nem óvodások vagyunk akiktől elvették a cukorkát

El kell fogadni picsogástól nem lesz jobb de ha annyira zavar menjél tüntessél

2020. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
1 es egy igazi győőkér
2020. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
47%
Utolsó bizony kellene is ellene, mert nem erről volt szó nem ilyen korlátozásokról.
2020. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hülyék XD...nem zavar ennyire csak érdkelődtem.:) ezek jutottak eszembe hirtelen a korlátozással kapcsolatban.
2020. nov. 9. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor te sem vagy semmi figura, kedves kérdező. Nekem egy rakás meztelen nő, meg 3 üveg vodka jutott róla eszembe, de kinek mi...
2020. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavar. Az zavar, hogy eddig vártak vele.

Amúgy sem értem pl. a kutyásokat. A kutyát le kell vinni, főleg a kölyköt és az időset, mert nem bírja ki a lakásban az egész éjszakát, de ebből biztosan nem lesz gond, ha a gazdi nem áll le "bandázni" más gazdikkal. Majd ha meg lesz fogalmazva a rendelet, biztosan bele lesz írva ez a kivétel is, ahogy tavasszal is rögzítve volt.

Tavasszal is rendszereesen eljártam a beteg anyámhoz, most is eljárok, nyilván ha lehet, nappal, de ha este 10-kor telefonál, hogy valami baj van, akkor akkor, és ha megállít a rendőr, elmondom, mi van, és biztos nem fognak megbüntetni.

A rendelet ELVÉT kell betartani, minden kis sz*r kivételt nem lehet egy jogszabályban rögzíteni.

2020. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És munkába jövet-menet mi a helyzet? Nem köteles a munkáltató adni igazolást. Tavasszal se kellett csak egyszerűbb volt a rendőrök munkája ha volt nálunk.

Továbbá ha ad is a munkáltató én nem biztos hogy a táskámba megfelelően tudom tárolni tehát ha utólag bemutatom ezt az igazolást akkor el kell fogadniuk? Hoznak egy törvényt de sajnos nincs leírva konkrétan minden ezzel van a baj.

2020. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és ha leviszema szemetet fél 9 kor?

rámvetődneka rendörök egy 150 ezres csekkel?

Kaletta Gábor pedofilia miatt 300 ezres büntetést kapott


Arányos ez gyerekek?

2020. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Annyira gáz hogy az emberek többségének komolyan ennyi jut el az agyáig hogy az hihetetlen.... ez a törvény ezt el kell fogadni az ellen bezzeg senki nem lázad hogy egyre magasabb adót nyomnak mindenre vagy hogy kisvasutat épít Orbán meg hogy mennyire szar az egészségügy stb

De az hogy annyit kérnek hogy maradj a seggeden 20:00-05:00 ig na az már kiboritja a bilit

Én két muszakban dolgozok pont vagy előbb indulok mint 5 vagy később vegzek mint 20.. na és akkor ???

Nem ad a munkáltató papirt?? Már adott ha nem akkor nyisd ki a szadat és kérjek nincs olyan hogy nem ad könyörgöm amúgy kb 2perc kinyomtatni és plusz 2 perc kitölteni az Isten szerelmére ne mondja nekem senki azt sem hogy nem lehet berakni a taskadba vagy a penztarcadba összehajtva!! Meg a kisgyereket is megbüntetik egy 1-sel vagy fekete ponttal ha nem képes bepakolni a tankönyvet nem hogy egy felnőtt ember...vicc

Hihetetlen hogy mindenki főleg felnőtt emberek így bírnak hisztizni az alkalmazkodás meg NULLA nem mint hogyha a hisztizessel előbbre jutna bárki is azon kívül hogy felesleges energiát pazarol

Szanalmas komolyan más országokban sokkal szigorúbb szabályok élnek sokkal régebb óta meg sem dőlnek kardba mert a legtöbben megértik a lényeget

2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!