Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha vállalkozó vagyok és este...

Ha vállalkozó vagyok és este 8 után kell épp vezetnem, akkor milyen papírt mutogassak a rendőrnek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet máskorra is szervezni az a munkát? Ha igen, akkor az nem ok a felmentésre. Ha nem lehet, arról meg mutatsz valami papírt, hogy miért nem lehet.
2020. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A munkáltatónak kell adnia igazolást arról, hogy munkavégzésből adódó ok miatt tartózkodsz kint. Ez esetben (ha jól értelmezem egyéni vállalkozó vagy) magadnak írsz egy igazolást, hogy te mint egyéni vállalkozó munkából hazafelé tartasz este nyolc után.

Ezt az igazolást simán megírhatod számítógépen Word-ben, csak ne konyhanyelven hanem valami hivatalos hablattyal, plusz legyen aláírás és bélyeg a lapon.

2020. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
...vagy simán letöltöd a koronavírus tájékoztató oldalon.
2020. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyéni vállalkozó vagyok. Délután kezdem a munkát, eddig nem fordult elő hogy ilyen későig dolgoztam, de előfordulhat hogy valami közbejön.
2020. nov. 11. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igényelj hatósági bizonyítványt egyéni vállalkozásról:

[link]

(Most éppen üzemzavar van! Ha majd újra működik, akkor elektronikusan aláírt pdf doksit kapsz, ezt nyomtasd ki, legyen meg elektronikusan okostelefonodon.)


Addig is nyomtasd ki EVNY-ből az adataid:

[link]

2020. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont tegnap nézegettem mit lehet online intézni vagy igényelni ügyfélkapuval, de nem tudtam hogy ez jó.
2020. nov. 11. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

#5

2020. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
1 olyan lazán szervezgetitek át más napját tök fölöslegesen a fotelból. Ez valami hobbi?
2020. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!