Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyéni vállalozó polgári...

Egyéni vállalozó polgári peres feljelentés? Csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mennyire fognak vele foglalkozni? Szabálytalanul csinálta meg a dolgát és ez nekem 3x annyiba került, mintha jól megcsinálta volna.


Kártérítést szeretnék kérni, első körben még a békéltető testületet javasolták de a feljelentést is.


Minden engem igazol, hogy ő volt a hibás.



2020. nov. 4. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelentsd, mert az ilyen vallalkozo masbol nem ert.
2020. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jelentem, csak még várni kell egy jegyzőkönyvet ami igazolja a " munkáját"
2020. nov. 4. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogsz tudni csinalni. Karterites? Ha-ha. Nem fogsz te ebbol pénzt latni, majd maximum arra fogja kotelezni a birosag a vallakozot, hogy csinalja meg rendesen a munkat … te viszont a birosag utan mar nem fogod visszahivni magadhoz … úgyhogy az ügy itt lezartta valik.
2020. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3+ viszont az erkolcsi gyozelem a tied. :)
2020. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már nincs is mit rajta megcsinálni,mert normálisan meglett csinálva nyílván mással.


Életveszélyesen itt hagyta a dolgot s amikor javítást kértünk neki állt feljebb.


Volt egy bejelentés köteles része melyet ő nem intézett el, de nekem kiállított egy igazolást tehát okirat hamísítás is történt szóval nem hiszem, hogy tanulópénzként megússza.

2020. nov. 4. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Megfogja!
2020. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Link embernek profi az ugyvedje … labdaba sem fogsz rugni a targyalason.
2020. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ohh :D ha ezt megfogja akkor még őt is le...om.


Nem volt valami okos ember elhiheted csak most xarba nyúlt, hogy nálam próbálkozott.


Csak ugyebár nekem ez pénz, idő, energia.


Lehet egy alapos veréssel jobban járt volna mindkettőnk de ez van , egye meg amit főzött

2020. nov. 4. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem tobbmillio uszott el … volt bizonyitek meg minden … annyit hoztak ki, hogy x osszeg ertekben le kell dolgoznia a tartozasat nálam.


Soha tobbet nem hívtam magamhoz … (ennyi).

2020. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne félj ha ezt bejátszák akkor élete végéig csak a kutyaszart fogja nálam szedni,de bele is taposom az arcát előtte.
2020. nov. 4. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!