Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A törvény szerint sporttevéken...

A törvény szerint sporttevékenységeknél nem kell a maszk. Akkor, ha maszk nélkül sétálgatva meglátok rendőröket, az megoldás, ha futni kezdek?

Figyelt kérdés
Végülis mondhatom azt, sportolok, hogy csak épp lelassítottam egy percre kifújni magamat. Ha pedig én veszem őket előbb észre, és így már csak futva látnak, akkor méginkább síma ügy, nem?

2020. nov. 11. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak utánad ne lőjenek.
2020. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: Nem, úgy gondolom, megállnék nekik, és elmondanám, hogy épp sportolok. Amúgy meg fegyvertelenre nem lőhetnek.
2020. nov. 11. 14:57
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha kábát nélkül vagy és nem farmerbe akkor ok. Egyébként látszik, hogy nem sportolsz.
2020. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Mivel sportolni sem szabad közterületen, ezért nem.
2020. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3: Dehát végülis van erre szabály, hogy futáshoz milyen ruhát kell viselni?


4: Szegeden mindenhol kötelező a maszk. Meg amúgy hol van ez megszabva, hogy hol szabad kocogni és hol nem?

2020. nov. 11. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan. Minek akarsz trükközni? Miért nem akarod betartani? Azt akarod, hogy még tovább tartson a járvány?
2020. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy meg fegyvertelenre nem lőhetnek."


Na azért ezzel vigyázzál, több ember életét veszélyeztetőre akkor is lehet ha fegyvertelen és a felszólításnak nem tesz eleget.

2020. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

6: talán mert agyrém ez a szabály, pl egy külvárosi részben, ahol szinte alig vannak az utcán az emberek, minek hordani? Ki lehetett volna jelölni a belvárost, a mars tér környékét, ahol nagyobb a gyalogos forgalom, de hogy a város legutolsó kis zsákutcájában is hordani kell ez inkább kib.szás.


Ezen gondolkodtam én is, hogy azt mondom épp futok, de a kabát meg a farmer kicsit gázosnak tűnik hozzá, szabadidőruhához meg hideg van már, meg nem is szeretem.

2020. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7: Ez szabálysértés, nem életveszélyeztetés. És nem hiszem, hogy már idáig lennénk süllyedve, hogy egy maszk nélkül menekülőre rálőhetnek.
2020. nov. 11. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem okosabb ha kiveszel egy kutyit a menhelyről. Te is jól jársz, mehetsz 8 után az utcára, és a blöki is mivel lesz családja.
2020. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!