Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy cég bulit tart most,...

Ha egy cég bulit tart most, az rendben van?

Figyelt kérdés

Tudomásomra jutott egy ilyen eset és meglepett. Kb. 30 fő, zárt helyen.

Vélemény?



2020. nov. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lebuknak, lesz ott nemulass :)
2020. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Csodálatosan gazdag és megbízható munkahely.

A munkáltató teljes mértékben gondoskodott arról,hogy a résztvevők semmiféleképpen ne fertőződhessenek meg,sem egymástól,sem kívülálló embertől.

A munkáltató teljes felelősséget vállal a munkavállalói egészségéért.


Inverz jelentésben értelmezendő.

2020. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól nyomják, mennék oda, remélem rendeltek kurvákat, meg van kóla is.
2020. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
0%
Azt kellene megérteni, hogy minél több ilyen és hasonló esetleket csinálunk annál tovább fog tartani ez a járvány és annál tovább lesznek ezek a korlátozások. Most aki ezt szervezte egészen biztosan élvezi, hogy most mi aztán jól kiszúrtunk a Miniszterelnök úrral , mi megmutattuk, pedig egyedül csak saját magunkkal szúrtunk ki. Őrá most sem vonatkoznak ezek a szabályok, mert ugye ő szabály betartató. Ha ott olyan korlűtozásokra lesz az ilyenek miatt szükség, hogy szó szerint ki se léphetünk a házból ő és a kormánytagok ugyanúgy élhetik az életüket és mehetnek bárhová. Nem is értem azt még megértem, ha nyár lenne és az emberek nem bírnának magukkal, igen köztük én is Nagy Feró szerint én is egy kicsit. Na de novemebr közepén egy köztes időszakban, szerencsére a Karácsony is több mint 1 hónap, nem lenne jobb , hogy akkor végre már élhetnénk az életünket? A tragédia mellett , hogy most van szükség ezekre az intézkedésekre, de még mindig jobb mintha nyáron vagy Karácsonykor vagy netán a jövő Húsvétkor kellene megint ilyeneket hozni nem? El kellene gondolkozni rajta.
2020. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a járvány addig tart, amíg nincs egyre több ilyen eset. Amíg a rettegés erősebb, mint a józan ész.
2020. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pető László1 ***** válasza:

Állítólag, ha van a hónod alatt egy focilabda és jó kormánypárti kapcsolataid vannak,(többször álmodtál stadionnal) akkor lehet bulit tartani, egyébként számos hasonló partyt tartanak. Ha rendelkezel a fent említett vakcinával akkor jó, ha nem

és megfognak akkor az ..ar ügy!

2020. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!