Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valami tűréshatár a 8...

Van valami tűréshatár a 8 órát illetően?

Figyelt kérdés
Én hazaérek 8-ra bőven, de érdekelne, hogy van-e valamiféle “tűréshatár”? Arra gondolok, hogy valakit mondjuk 8:01-kor (+/- 10 p) ér a lépcsőház vagy kapuja elé és épp megállítja a rendőr akkoris megbünteti? Ilyen késés előfordulhat abbol adódóan, hogy nehezen talált parkolóhelyet valaki, vagy a forgalom miatt stb. Értem, hogy valahol meg kell húzni a határt de azért ilyenek simán lehetnek.

2020. nov. 15. 23:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a rendőrök közt is van gci, mint minden szakma képviselői közt, de azért a többség nagyjából normális ember, én úgy tapasztaltam. Szóval, ha 20.30-kor elkapnak, de fehér ember vagy, és látják rajtad, hogy igazat mondasz, tényleg járatkésés miatt sietsz most annyira hazafelé, akkor valószínűleg elengednek. Ha szívóskodsz, hogy "jóvammá, sünök, csak esztuggyátok, rohaggyatokmeg", akkor szívatnak már 20.01-kor is.
2020. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
12%
Hát igen, ahol a 3 centis hóban másfél órát késnek a vonatok, ott a rendőrök felé is az az igénytelenség a társadalmi elvárás, hogy ehhez igazodva, ugyanolyan szarul végezzék a munkájukat.
2020. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 nemaRendőrség ***** válasza:
21%
Így is rossz a levegő ami elősegíti a vírus terjedését. Talán nem kellene kocsival járni...
2020. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 senior10 ***** válasza:
93%

20:05 perckor ha megállít a házadtól/lakásodtól 200 méterre miközben hazafelé tartasz akkor biztos vagyok benne, hogy nem fog megbüntetni. az persze más tészta ha nekiállsz hepciáskodni, beszólógatni, meg gúnyolódni vele.

Két műszakban melózóm és délelőttös héten (a múlthéten) kénytelen vagyok 10 perccel 05:00 előtt elindulni, hogy beérjek és még csak rendőrt se láttam, pedig olyan helyeken megyek amik amúgy forgalmas helyek napközben. Majd a héten leszek kíváncsi rá, hogy megállítnak-e este, mivel 22:00 végzek a melőban, szóval bőven a tiltott időszakban fogok mászkálni. Igazolás van a munkáltatótól, szóval nem izgat, majd kiderül.

2020. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%

"Indulj korábban, gondoskodj arról hogy legyen elég időd parkolóhelyet keresni!"


Tényleg ebben a vírushelyzetben, gazdasági helyzetben ilyenekkel kell tölteni az időt hogy hülye hatalommániás kommentelők igényeihez szervezni a napot, és a szerencsétlen az itt kommentelőknél még mindig sokkal jobb szándékú döntéshozóknak is a jómagyar habzószájú leszerelt lerokkant katonásdit játszó tesztoszterontúltengéses, avagy hiányos emberek pszichés kegyetlenkedő igényeihez kell igazodni. Aahelyett hogy mindenki a munkájával foglalkozhatna. Hihetetlen mennyi elmekórtani eset van. Hatalmaskodó majmok. Értetek is valamihez, vagy csak ennyit tudtok?

2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetne azokat bezárni akik erre igényt mutatnak hogy a 8.10-kor kint lévőket a rendőrök büntetgessék, majd ők ezen csámcsogjanak? Ugyanis ez súlyos elmebajra utal ebben a helyzetben, a realitásérzék teljes hiányára. Ezeket kellene legelőször is eltávolítani a társadalomból, utána lehetne haladni a dolgokkal.
2020. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Bár lehet a covid ezt megoldja, gyanítom itt nem 20 éves hamvas ifjak szája habzik a 8.10-kor kint lévőkre. Csaak azokat az időseket sajnálom nagyon akik nem érdemlik ezt, és miattatok ők is kórházba kerülnek, mert nem tudunk értelmes együttélési formákat kialakítani a habzószájúak miatt.
2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
Mégis azokban az országokban megy szarul - mint nálunk -, ahol elmismáskodjuk a szabályokat. Lehet el kéne gondolkoznia a sok szabadoselvű kommentelőnek, hogyha be tudnák tartani ezeket az egyszerű szabályokat, akkor nem kellene időszakosan lezárni a teljes országot és szétverni a gazdaságot.
2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem azon kellene vitatkozni, ki mit tart be, hanem hogy mi a teendő, mi az a szabály ami hatékony lesz. Ugye? Ezt hívják munkának.
2020. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%
20:00:01-kor már figyelmeztetés nélkül, azonnal lelőhetnek.
2020. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!