Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisoknál a migránsokka...

A liberálisoknál a migránsokkal, idegenekkel szembeni tűréshatár meddig terjed?

Figyelt kérdés
Hol van az a pont, amely felett már nem tudják tolerálni az idegenek tetteit. Létezik egyáltalán ilyen, vagy akármit eltűrnek?
2016. ápr. 17. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha bűncselekményt követnek el, akkor bűnözőként vannak kezelve, kb. ennyi. Civilizált ember pedig nem általánosít néhány bűnöző alapján százezrekre.
2016. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Liberálisnál nincs tűréshatár.

És igen, akármit eltűrnek, hogy a kedvenc színeseik követik el.


Norvégiában, egy migráns megerőszakolt egy férfit (tényleg férfit).De, a férfi érezte magát rosszul, mert, a migráns kiutasítják.

Na, ilyen egy igazi liberális.


Ha az összeset megerőszakolnák, megkéselnék, akkor is idegenimádók maradnának.

2016. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
*És igen, akármit eltűrnek, ha a kedvenc színeseik követik el.
2016. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tetro ***** válasza:
64%
Hat nem tudom en liberalis vagyok-e, de nalam ugyanott van a tureshatar minden ismeretlen embernel.
2016. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

#2

és teljesen megértem. gondolj bele, most neki csupán volt egy homokalandja, de azt a másikat meg emiatt kiutasítják és örökre tönkremegy az élete!! szal nem egy fajsúly a kettő, nyilván rosszul érzi magát egy civilizált ember ettől, nem kell ehhez liberálisnak lenni.

amúgy én az vagyok, mégse csípem őket és nem engedném be őket Európába mert nagyon nem ide való a civilizációjuk. vagy akkor én most mi vagyok?

2016. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
A liberálisok bármit eltűrnek. Ha egy migráns megölné őket, azt is meg tudnák indokolni a túlvilágon (a pokolban) az életkörülményeikkel, rossz gyerekkorukkal, más kultúrájukkal. Már nem egy ilyen liberális ráfázott. Még a zsidók nagy része is migránspárti, pedig tudják, hogy ők a legnagyobb ellenségei a migránsoknak.
2016. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

#1

"Civilizált ember pedig nem általánosít néhány bűnöző alapján százezrekre." Akkor miért mondják a magyarokra, hogy fasiszták?


#2-es nem értem miért van ennyire lepontozva, pedig csak igazat írt.


Durva lepontozás előtt állok ezek szerint, de engem a józan ész és belátás ösztönöz. :(


Náluk nincs, hogyan, hogy tűréshatár a liberális szónokok mint G. Márton csak addig beszél badarságokat amíg el nem fogy a számlájáról a gazdi által utalt pénz és többet nem küld, utána szépen eltűnnek a ilyen emberek, és helyükbe lép más és más.

2016. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
A végtelenségig.
2016. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ameddig csak lehet.
2016. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Az eddigiek alapján, szerintem még a lányát is bedobja a közösbe.


Csak legyen nekik hová élvezni... :DDD

2016. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!