Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valami tűréshatár a 8...

Van valami tűréshatár a 8 órát illetően?

Figyelt kérdés
Én hazaérek 8-ra bőven, de érdekelne, hogy van-e valamiféle “tűréshatár”? Arra gondolok, hogy valakit mondjuk 8:01-kor (+/- 10 p) ér a lépcsőház vagy kapuja elé és épp megállítja a rendőr akkoris megbünteti? Ilyen késés előfordulhat abbol adódóan, hogy nehezen talált parkolóhelyet valaki, vagy a forgalom miatt stb. Értem, hogy valahol meg kell húzni a határt de azért ilyenek simán lehetnek.

2020. nov. 15. 23:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Tegnap este nyolc után néhány perccel csak a szemetet vittem le és odajött hozzám egy terepruhás és két rendőr (ráadásul az egyik rendőrt ismertem)hogy mit viszek. Mondtam hogy csak a macskaalmot és a sörösdobozokat nézze csak meg. Erre azt mondta hogy máskor korábban szarassam a jószágot vagy hagyjam a lépcsőházban a dobozzal együtt mert felír és legközelebb ha még kekeckedek is részegen megbüntet 150-re és fel is jelent ha nem húzom az orromra azt a maszkot. Szóval én még ilyen nem láttam.
2020. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
10%

"fel is jelent ha nem húzom az orromra azt a maszkot"

Úgy kell neked, miért nem hordod rendesen a maszkot.

2020. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
Jaja, olyan gáz, hogy nem engedélyezik a hajhálóból készített maszkot, nem tudom miért kell ennyire szigorúnak lenni mindenkinek.
2020. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%
Na jó nekem most lett elegem ebből az országból. Ezekből az emberekből. Mi eddig szerettünk itt élni, de ami itt a 8 órás tilalomnál kijött...Ez valami elképesztően kiábrándító. Nem vagyok se maszkellenes, se öntörvényű, se bulizni nem akarok... Egyszerűen elképesztő ahogy itt semmibeveszik egymást, és egymás szempontjait az emberek.
2020. nov. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert más országokban, ahol szintén kijárási tilalom van - akár egész nap is -, ott hogy viszonyulnak egymáshoz az emberek egy ehhez hasonló fórumon? Link?
2020. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25 Ott nem csak szidják egymást, mint itt, hanem kimennek az utcára és törnek zúznak is.

Az sokkal haladóprogresszívebb, az a fejlett nyugat! Itt bezzeg milyen rosszak az emberek. Na ugye!

2020. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nálunk van a legkorábbi esti bezavarás. Sehol máshol nincsen ilyen. Az egész napos sokkal jobb, mert az nem ilyen szigorú, mivel az nem is lehet ennyire szigorú mert egész nap mindenképp ki kell engedniük az embereket néha, és nem megszabott időpontban. És ezt itt szeretik. Imádják az emberek itt a gyakorin. Ez van, nagyon-nagyon szomorú dolog ez.
2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A világ legkispolgáribb országa Magyarország lett.
2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!