Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bírósági ügyem volt. A vége:ír...

Bírósági ügyem volt. A vége:írásbeli megrovás, tehát a leggyengébb ítélet.16 éves vagyok, és van olyan törvény h este 10ig tartózkodhatunk nyílt utcán. Mi történik ha leigazoltatnak késő este? Mi történik akkor ha van velem nagykorú? (pl a barátom)

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Ha van veled nagykorú semmit nem csinálnak.

Ha nincs veled nagykorú és a rendőr ge*ci akkor bevisz az örsre/hazavisz. Ha rendes a zsernyák akkor hazaenged gyalog.

2010. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez meg micsoda marhaság? mióta van kijárási tilalom? nem igaz, hogy vannak rendőrök akik ennyire ráérnek...
2010. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg??? O.o Ilyenről még nem is hallottam. Kijárási tilalom van vagy mi? És hány éves korig van, h nem lehet kimenni? Ha valaki tudja írja meg legyen szíves. Az eszem megáll.
2010. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen igen meg van határozva,mert kiskorúak ugye nem tartózkodhatnak az utcán késő este felügyelet nélkül.én úgy tudom,bnőméket is leigazoltattál buliból hazafele jövet (mondjuk az hajnalban volt)
2010. aug. 12. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Egerben laksz? Úgy tudom, h ott önkormányzati rendelet, mert bizonyos kiskorú kisebbségiek éjszaka az utcákon randalíroztak. És ezt találták ki, h írásos szülői engedély nélkül nem lehet az utcán tartózkodni.
2010. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!