Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi értelme a vásárlási idősávnak?

Mi értelme a vásárlási idősávnak?

Figyelt kérdés

Tudom, higy csak annyi, hogy ne tudjanak menni 65 év alattiak a boltba ha éhesek, ma is 9:45-kor keltem átmentem kajáért 11-kor indultam dolgozni este 20:00-kor végzek holnap meg keljek fel 8 után ezzel másfél órát ne alukáljak ? Utóbbi 10 boltba csángálasom során a időseknek kellett könyörögnie a bizti őrnek, hogy vegye fel a pofikájára a maszkocskát. Aki kitalálta ezt az jár emberek közé.. költői voltam nagyon.


Faxom bele ebbe a hülyeségbe. Megint járhatok a mekibe. Qurva drága.


2020. nov. 23. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

pótcselekvés


semmire nem jó

csak kibasznak az embereekkkel


a qwa anyát a fidesznek

2020. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. Ahogy többi intézkedésnek sincs.
2020. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Idősek ellen hergelnek , gondolom nem szándékosan, de ezt váltja ki belőlem. Szomszédom akivel nagyon remek a viszonyom ( együtt cefrézünk, meg politizálunk, meg pletykálunk páleszozunk ) qurvára nem hord maszkot, nem fél pedig 71 éves én meg 22 vagyok azt mondja ne hordjak én sem maszkot.. de baxki mi van ha fertőzök? Nem tudom itt mi az igazság, de neten nagyon megy a nyuggerek elleni kommentháború.. és jogosan.
2020. nov. 23. 13:13
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Semmi. De csinálja csak Orbán, de 2 év múlva ne csodálkozzon
2020. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mikortól lesz ez érvényes? Már holnaptól?
2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Semmi, az idősek általában eddigre már letudják, és az ebédet főzik.

Ezzel csak azt érik el, hogy az amúgy is kis forgalmú vidéki kisboltok ebbe az idősávba üresek legyenek.

2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azba baj, hogy nincs ellenzék.( És hagyjál békén a Táncsics pártoddal , ne írogassál. ) el kell innen menni amilyen gyorsan csak lehet, ez nem kormányzás amit itt művelnek. Komolyan Romániába normálisabbak.. Szlovák ismerősöm se kap agyfaxt csak én.
2020. nov. 23. 13:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is élnek rokonaim erdélyben, sokkal jobban megvannak, és talán ők az egyedüliek akik nem vityára küldik a levélszavazatukat:) Én is lelépek 2-3 év múlva, valószínűleg Németországba, vagy a Finnekhez.
2020. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Az az értelme, hogy Viktor jó pontot akar vele szerezni az időseknél, de inkább a fiataloktól szerez rosszat.
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szlovákiába tervezek menni. Nem idegesíteném magamat a németekkel a szlovákok meg amúgy is lenézik a magyarokat és ha nem lesz így már pozitívan csalódok.
2020. nov. 23. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!