Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi értelme a vásárlási idősávnak?

Mi értelme a vásárlási idősávnak?

Figyelt kérdés

Tudom, higy csak annyi, hogy ne tudjanak menni 65 év alattiak a boltba ha éhesek, ma is 9:45-kor keltem átmentem kajáért 11-kor indultam dolgozni este 20:00-kor végzek holnap meg keljek fel 8 után ezzel másfél órát ne alukáljak ? Utóbbi 10 boltba csángálasom során a időseknek kellett könyörögnie a bizti őrnek, hogy vegye fel a pofikájára a maszkocskát. Aki kitalálta ezt az jár emberek közé.. költői voltam nagyon.


Faxom bele ebbe a hülyeségbe. Megint járhatok a mekibe. Qurva drága.


2020. nov. 23. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11-től a saját felelőségükre vásárolhatnak, addig viszont lehetősége van az veszélyeztetett korosztály közül azoknak akik vigyáznának magukra felelősen, biztonságosan vásárolni. Tetszik ez az intézkedés.
2020. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Velem tarthatnál mondjuk holnap, tudod mit, ha pécsi vagy és van kedved holnap eljöhetsz velem dolgozni és megnézzük mennyire tetszik. Benne vagy?
2020. nov. 23. 14:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Van valakinek készleten!?

[link]

2020. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem kellene!
2020. nov. 23. 15:01
 15/18 A kérdező kommentje:
De ha kérik a személyit?
2020. nov. 23. 15:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Látom becsicskult a kormány, és most már a 65 éven felüliek egész nap mehetnek. Nehogy Mari néni megharagudjon Viktorra, hogy korlátozzák. Mondjuk így végképp nem látom értelmét. Amúgy sem biztos, hogy van. Kicsit az egésznek az az üzenete, hogy a fiataloktól lehet csak elkapni a vírust. Ez esetben viszont nem értem a kijárási tilalom hátterét, hiszen akkor miért nem járhatnak bulizni az egészséges fiatalok, akik nem félnek a vírustól?
2020. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#12 kinyőgnéd mi bajod, vagy találjam ki milyen pécse veled dolgozni?


Nyílván mem érssz olxan imtézkedés ami az emberek 10% ánál többnek megfelel.

Mindenki úgy hisztizik mint egy alsós a házifeladat kiosztásnál.

2020. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ebben a formában, hogy van is, meg nincs is? Semmi.
2020. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!