Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi idő alatt kapja meg a...

Mennyi idő alatt kapja meg a rendőrségi idézést az akit feljelentettem zaklatásért? (Van erre valamennyi időtartam amennyi idő alatt le kell mennie?)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy a barátommal együtt éltünk majd külön váltak útjaink. Utána elkezdett engem zaklatni hívásban,e-mailben.....én feljelentést tettem nemrégiben....viszont elég zavaró a napi 50 email amit kapok tőle és hiába tiltom le. Akkor másik emailről ír nekem. Én nem akartam neki rosszat, de nem értette meg szép szóval elmondtam, hogy részemről ennyi. Azóta állandóan ír nem fenyeget...de zavaró. Ezért is fordultam a hatóságokhoz. Úgy vagyok vele, hogyha már a kezében az idézés illetve az, hogy eljárás indult ellene akkor már csak abba hagyja. De ez mikor lesz meg? Mennyi idő ennek a menete? Van-e valamilyen határidő erre?

31/N


2020. nov. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Előszőr még téged kihallgatnak újra tanú/sértettként beszerzik.a bizonyítékokat, magd azt követően utoljára idézik be őt. Határidő nincs, de a nyomozásra van. 2 év.
2020. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért hallgatnak meg újra?
2020. nov. 27. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Imádom az ilyen hülyéket.

Csak azért tesz feljelentést, hogy “kapjon rendőrségi papírt” utána meg már nem érdekli a dolog.

Hát nem így megy ez.

Lehetett volna email cimet változtatni...

2020. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Lehetett volna emwil vimet valtoztatni" persze....ha meg esetleg szemelyesen zaklat még én költözzek el nem?
2020. nov. 28. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Történt ilyen? Nem.

Nincs ilyen hogy esetleg. Valamit meg lehet kísérelni, vagy be lehet fejezni. Ilyen hogy esetleg nincs.

Úgyhogy változtass csak szépen email címet gyorsan.

Helo.

2020. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3, #5 nem csak buta vagy, de egy potenciális zaklató is.
2020. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# tuti volt már ilyen ügye..azért védi ennyire a zaklatókat :)
2020. nov. 28. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Megvetem a zaklatást, csak tudok tárgyilagosan gondolkodni.

Feleslegesen mozgatod a rendőrséget, mikor a porblémáidat magad is meg tudnád oldani.

2020. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem zaklatási ügye volt, hanem Ő ügyész és unja azt, hogy sok ember piti ügyekért megy be a rendőrségre feljelentést tenni ezzel több munkát csinál a rendőrségnek meg az ügyészségnek is, merthogy így is le vannak a hatóságok terhelve.
2020. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!