Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tik mit tennétek ha betörnének...

Tik mit tennétek ha betörnének hozzátok?

Figyelt kérdés
Este,ha látnátok hogy valaki vagy valakik a házatokban/ház területén lenne,mit csinálnáltok?

#brtörés,ház,betör,fegyver,fegyverek
2020. nov. 28. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tik.
2020. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Ja,le tren "táncolod" a betöröt,aztán ha veszít,akkor bekakival szalad ki a házból.

#2

Nem pont tőled kérdeztem,hanem mástól is hogy mi csinálna a helyzetbe.Egyébként minek válaszolsz ha kérdésre nem is tudsz válaszolni?

2020. nov. 28. 09:04
 3/22 A kérdező kommentje:
trend*
2020. nov. 28. 09:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
tik: a házityúk népies elnevezése
2020. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#5!

nyelvtan óra könyvet láttál már?

Ha nem,elmondom hogy "tik" vagyis "ők" egy adott

2020. nov. 28. 09:10
 6/22 A kérdező kommentje:
embereket veszik célba
2020. nov. 28. 09:11
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A ti az ti,az ők az meg ők.

A tik meg a kokas párja.

2020. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#8

ragozni tudol?

2020. nov. 28. 09:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam már rajta, nagy a házunk. Eddig nem volt a közelünkben sem hasonló de van az ismeretségünkben akihez bementek éjjel. Ott nem volt kérdés, mert nem ébredtek fel rá csak másnap vették észre, hogy az alvó ember mellől tűntek el dolgok.

A riasztónk be van kötve egy céghez akik kijönnek riasztás esetén, azon van "pánik gomb" ami pont az ilyet jelzi, de ahhoz el kellene jutni a riasztóig először és pont ellentétes irányban van, mint a gyerekeim szobája. HA azt látnám hogy arra felé megy, akkor megtámadnám valamivel ami a kezem ügyébe kerül - ha még a nappaliban vagy konyhában lenne amikor észreveszem, akkor inkább a riasztóhoz próbálnék eljutni.

De lehet hogy hangosan zajt kellene csapni inkább, hogy ő ijedjen meg és meneküljön, nem tudom. Nagy a valószínűsége, hogy ijedtemben teljesen másképpen reagálnék mint ahogy most gondolom, jó lenne ha soha kellene ilyen helyzetben dönteni.

2020. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Neked itt hagyom:

[link]

2020. nov. 28. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!