Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondoltatok már arra hogy...

Ti gondoltatok már arra hogy mit tennétek akkor ha az éjszaka közepén betörnének hozzátok?

Figyelt kérdés
Én nekem ez most eszembe jutott és én nem is tudnék mit tenni arra jöttem rá. Vékony vagyok, verekedni nem tudok, fegyverem nincs. Valószínűleg többen jönnének esélyünk se lenne. Már egy ember is feladná a leckét. Rajtam kívül csak az öcsém van itt férfi de ő is olyan mint én vékony ő se tud verekedni se meg semmit.

2018. máj. 11. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Készíts egy gyors gombot Youtube live -hoz hogy ha jönnek, rögtön indítod, és feltöltöd a csatornádra és iratkozzon fel rá pár ismerősöd, hogy ha betörnek rögtön live-ba feltedd a betörőket, hogy hamar elkapják őket.


Ez nem véd meg attól, hogy megverjenek, megöljenek, de ha túléled akkor legalább lesz róluk bizonyíték.

2018. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legfelso szint, negyedik emelet, 6 ponton zarodo biztonsagi ajto. Nincs felnivalom :D Ha felnek a betoroktol akkor egy baseball utot tartanek az agy mellett
2018. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodom rajta, semmi értelme. Ha egyenesen és mozdulatlanul állna, akkor sem tudnám tökönrugni sem, annyira béna vagyok. A karjaim jobbak, felkapnék valamit. De főleg a védangyalomban bízom, aztán lesz, ami lesz. De egyébként is nyilván az adott szituból hoznék ki valamit.


De ide nem igazán törnek be, ember se nagyon jár erre. Nem véletlenül nem zárjuk a bejárati ajtót nappal, pedig kerítés sincs. Egyszerűen elhanyagolható az esélye a betörésnek, lusták ahhoz, hogy ideáig eljöjjenek a faluból.


Úgyhogy felkapnék egy nehéz tárgyat, ez lenne a legjobb esélyem (arra, hogy lecsukjanak súlyos testi sértésért).

2018. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Hozzánk még nem törtek be soha, pedig régebben éjszakára se zártuk az ajtókat vidéken. Egyszer a kocsinkat törték fel, amikor teli volt a raktér ruhákkal, mert akkor fuvarozással foglalkoztunk.. Apa vett pisztolyt, van hozzá engedélye is. Éjjeli szekrényen tárolja. Nekem meg viperám van, meg is tanították használni. Ezen kívül van egy argentin dogom, ami ki is van képezve örző védő kutyának. Még éles helyzetben nem kellett tesztelni a képességeit, de azt tudom hogy idegenektől nem fogad el semmi kaját, ha esetleg valaki meg akarná mérgezni.
2018. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Földszinten van a hálónk, az ágy mellett van az ablak... évek óta késsel az ágy mellett alszunk. Van kutyánk is, bár ő apró, megvédeni nem tudna, de jelezni szokott, ha valami furcsát hall. Ez a két dolog együtt szerintem elég.
2018. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle taktikát bevetnék, hogy inaktiváljam a támadót, majd adnék egy nagy meglepit neki.
2018. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem jut eszembe a rendőrség?

Én egyszer arra jöttem haza hogy feszegették a zárat marmint a zár meg volt sérülve, ahogy jött az este/éjszaka lefeküdtem aludni es rámjött a para, kezdtem reszketve félni, szorongattam a telomat hivjam e a rendőrséget, erre kopognak az éjszaka közepén. Kimegyek es nicsak egy rendőr! :D a szomszédban keresett valakit (a szomszédék eléggé illegalisan éltek de elkoltoztek) de legalabb igy megtudtam vele beszelni a bajomat.


Olyan hihetetlen volt az egesz mint valami vonzas torvenye hogy remegek egy rendőrért, erre megjelenik nálam :D

2018. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan mindenki hívja ilyen esetben a rendőrséget ha tudja. De ha hirtelen radtornek es neked esnek hogy most megvernek akkor nem bírsz rendőrt hívni, meg kell vedened magad valahogy majd aztán hívhatsz rendőrt ha megusztad. Koszi a válaszokat.
2018. máj. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!