Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha betörnének hozzánk akkor a...

Ha betörnének hozzánk akkor a kutyám mit csinálna? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy 1éves kan labradorom:D panelba lakunk és nevettünk azon, hogy ha a betörő jönne annak is csóválná a farkát és boldogan üdvözölné:D Szerinted?:D
2012. okt. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Előfordulhat mivel a labrador nem egy harcias kutyus. Viszont nem hinném, hogy csóválná farkát, inkább kíváncsian szaglászná. :)
2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy olyan ismerősünk jött hozzánk be a házba kulccsal akit nem ismert és ott szaladt hozzá a szájába a labdával és üdvözölte:D innen gondoljuk ha egy baltás gyílkos jönne hozzánk azt is így üdvözölné:D Vagy megérezné, ha az illető erőszakosan jön be a házba és rosszat akar? :D
2012. okt. 9. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez a halak akvarisztika témakör.

Semmi gáz a moderátorok mindjárt átpakolják.

Szóval a legszakadtabb ismerősöd egyszer hívd át mikor a legbüdösebb szakadtabb ruhájában van. Az sem baj ha szeméttelepen dolgozik. Szóval szerezz egy ilyen csávót akiben megbízol. Hívjon fel előtte telefonon. Ti pucoljatok le a lépcsőházból, és kb 15-20 perc után jöhet a haver.Lehetőség szerint hagyjátok nyitva az ajtót.(mármint hogy a csövesnek öltözött haver be bírjon jutni.) És ha a kutya nem akarja széttépni, az sem árt ha picit megleckézteti a kutyát. Hidd el utána nem lesz csöves aki bejutna hozzátok.

2012. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is panelban lakunk, és az én rotim is ilyen volt, valószínűleg kezet csókolt volna a betörőnek. :)
2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem házörzésre vettem labradort:D nem akarom h agresszív legyen:D inkább a betörőt is üdvözölje mint hogy bárkinek ártson:D csak kíváncsi vagoyk:D
2012. okt. 9. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb őrző-védőnek tartott kutyák kb. 90%-a is elszalad vagy csak ugatni mer amikor igazából jön a betörő.
2012. okt. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!