Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az oltást nem tehetik...

Ha az oltást nem tehetik kötelezővé, akkor lehet, hogy a beoltatlan embereket fogják korlátozni, és az oltottakat nem?

Figyelt kérdés

Például aki be van oltva és kap erről papírt az mehet akárhova, aki nem az meg szopik úgy mint most?

Nektek ez eszetekbe jutott már? Beoltatnátok-e magatokat csak emiatt ha így lenne?


2020. dec. 16. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Simán lehet, hogy mondjuk beutazást igazoláshoz kötik.

Amúgy nem tervezem magam beoltatni egyelőre, még beteg sem voltam. Meg amúgy se lehet sehova menni :)

2020. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább próbálok keríteni egy okirathamisítót, akit meg tudok fizetni.
2020. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Én simán fizetnék az orvosnak.

Igazolás a kézbe, oltóanyag a lefolyóba. Legjobb deal.


De ha biztosra akarsz menni Svájcban már elindult a népszavazási kezdeményezés hogy alkotmányba foglalják hogy ezt ne tehessék meg. Az aláírások több mint fele összegyűlt már és még fél évük van.

2020. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
3: És szerinted ebbe majd minden orvos bele fog menni?
2020. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
#4 nem mind de biztos lesz aki igen.
2020. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Már erre ma sem szállhatsz fel a legtöbb repülőre negatív teszt nélkül.
2020. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Én kedvezmény nélkül is beoltatnám magam. Voltam már covidos, nem hiányzik még egyszer.
2020. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is voltam covidos, nem nyomatnék vmi ismeretlen akármi fäszságot a szervezetembe attól még.
2020. dec. 16. 22:37
 9/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
74%

Én beoltatnám magam, ha több választási lehetőség lenne az orosz és a Pfizer oltáson kívül.

Amúgy ja, egyes országok biztos oltáshoz fogják kötni a beutazást, és szerintem lesznek olyan munkahelyek is, ahova nem fognak felvenni, ha nem vagy beoltva.

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy látom, határátlépés, repülő, meccs, koncert, fesztivál felejtős lesz oltás nélkül.

De még bővülni fog a kör.

2020. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!