Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor fogja a kormány feloldan...

Mikor fogja a kormány feloldani a kijárási tilalmat? Ez a legrosszabb minden intézkedés közűl. 10-től dolgozom hétig, mire hazaérek nem mehetek ki, 28 m2-es panelban lakom zuglóban..... börtönben érzem magam a saját országomban.

Figyelt kérdés
Csak most tudtam kint sétálni nyugodtan az ünnepek alatt és ez nagyon depresszióssá tesz.
2020. dec. 27. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Zugló kifejezetten egy jó kerület, persze vannak kevésbé kellemes részei is.

Én pl az Örs-től 1km-re laktam 10+ évig. Nagyon jó kis hely volt, körülötte parkkal, kerékpárúttal, stb.

Szerettem ott lakni. Nem lakhat mindenki családi házban. Tény én inkább elköltöztem 50km-re alrébb, ahol szomszédok is több telekkel alrébb vannak.

2020. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Ha 10-től dolgozol, akkor reggel 5-től van egy fél munkanapod sétálgatni. Azt meg csak mellékesen megjegyzem, az EU-n belül mi még egészen szabad pórázra vagyunk eresztve.


Amúgy meg iratsz egy papírt munkáltatóddal, vagy akárkivel, és máris mehetsz neki a világnak.

2020. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező fogd fel, hogy nem mehetsz ki mert 8 után gyilkos vírus pusztít. Ne akarj embereket ölni azzal, hogy egymagában sétálsz. Nem véletlenül vannak ezek a törvények, ez is teljesen megalapozott és megállította a koronavírus terjedését. Nézd meg Londont ott este 8 után el lehet menni boltba biztos vagyok benne hamarosan kipusztul a város. EMBEREK SÉTÁLGATNAK! Maradj otthon mert én nagyon félek!
2020. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mindentudó99 ***** válasza:
21%
Birom az ilyeneket mint a kérdező. Csak akkor és csak is akkor tudna sétálni mikor tilos. Most épp a hideg fagyos téli sötét éjszakák a megfelelő időpontok erre. A napsütéses reggelek erre teljesen alkalmatlanok. Javaslom költözz külföldre. Ennél csak keményebb szigorìtások vannak legtöbb helyen mint itt.
2020. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem igaz írtam pl Londont ahol nem küldik a rendőröket és a terrorelhárítást a katonasággal együtt a civilekre mert sétálni szeretne az utcán.

Mindenki jön-megy végzi a dolgát. Legyen reggel 10 vagy hajnali 2.

Ja és januárban végre elkezdődnek újra a tüntetések a lockdown és a vakcina ellen 🙂🙂😘

2020. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Problémát megoldottam, az unokatestvérem vállalkozó és megbízott azzal, hogy XY kerületben hárítsam el az xy háznál lévő villanyproblémákat :)
2020. dec. 28. 17:36
 17/17 anonim ***** válasza:
1: Jössz te még vissza lógó orral Magyarországra. :D
2023. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!