Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tartozhat-e "nicknév" a...

Tartozhat-e "nicknév" a személyiségi jogok megsértése kategóriába?

Figyelt kérdés

Mire vagyok kíváncsi:

Csinálok egy gameplay videót amiben benne van "JocoProGamer2005" mert ő is épp akkor és azon a térképen játszott mint én. Nem tudjuk ki ő a valóságban, de ha tudnánk sem írnánk le, így ettől nem kell félni, nem tartozik a kérdés megoldásához.


+extra: Mi van ha használ voice chatet? Az ugye már az ő hangja. Nekünk mutolni kell-e vagy ez olyan mint pl ha való világban egy parkban videózunk akkor is belehallatszhatnak hangok (Sőt konkrét emberek is), ott ha jól tudom ilyet nem kell, nem is lehet. Na de itt?


2020. dec. 31. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos lenne ha az extra kérdésre is válaszolnátok, mert szinte biztos vagyok benne hogy a nick név hogy látszik azzal még nincs gond, persze megerősíthettek benne.
2020. dec. 31. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
nem láttál még sok gameplay videót, ugye?
2020. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gyakorlat meg a törvények rengeteg esetben eltérnek. Engem most a jogi oldal érdekel.
2020. dec. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!